Empire ikinci sezona tam gaz başladı

Empire ikinci sezona tam gaz başladı
Fox'un çok konuşulan dizisi Empire yeni bölümleriyle ekrana döndü. Dizinin ikinci sezon ilk bölümü çarşamba günü reytinglerinin kazanan yapımı oldu.

Nielsen'in açıkladığı verilere göre, Empire'nin yeni bölümü 6.5 reyting ve 20 share ile birlikte 16 milyon izleyiciye ulaştı. Dizinin birinci sezon finali de toplamda 17.62 milyon kişi tarafından izlenmişti. Görünen o ki merak faktörü izleyicilerin büyük bir kısmını ekrana yeniden çekmeye yetti.

Aynı gün Fox'ta yayın hayatına başlayan Rosewood da bu sayede iyi bir başlangıç yapmış oldu. Empire'nin ardından Fox'u izlemeye devam edenlerin yardımıyla 2.4 reyting ve 9 share ile dizinin ilk bölümü 7.3 milyon izleyiciye ulaştı.

Aynı akşam ekrana gelen diğer yapımların izlenme oranları da şöyle: The Middle8.2 milyon kişi, The Goldbergs'i 7.6 milyon kişi, Modern Family'yi 9.3 milyon kişi ve Black-ish'i 7.3 milyon kişi izledi.

Empire, ikinci sezonuyla Amerika'da çarşamba günleri ekrana geliyor. Ülkemizde de Amerika'dan tam 24 saat sonra perşembe günü 20.15'te Fox Life'ta izleyicilerle buluşuyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER