The Muppets sonunda ekrana geri dönüyor

The Muppets sonunda ekrana geri dönüyor
Yayın hayatına 70lerde başlayan Muppets ekibi önümüzdeki günlerde değişmiş ve yenilenmiş olarak televizyona dönmeye hazırlanıyor. The Muppets'ın yeni hikayeleri ABC'de izleyicilerle buluşacak.

Amerikan televizyonu eski projeleri diriltme macerasına The Muppets ile devam ediyor. Dizinin yeni versiyonu The Office tarzını benimsiyor. Up Late with Miss Piggy programının kamera arkasında tüm karakterleri tek tek takip ediyor, onların sonradan yaptıkları yorumları araya ekliyor. Bu programın yapımcılığını Miss Piggy'nin eski erkek arkadaşı Kermit üstleniyor. Ayrılalı uzun bir zaman olan ikili, ilişkilerine profesyonel çerçevede devam ediyor. Ancak kamera arkası ekibinde drama eksik olmuyor. Kermit'in artık pazarlama departmanından Denise ile çıkıyor olması, Miss Piggy'nin çapkınlık turları işleri daha da karmaşık hale getiriyor. 

Geri dönüşü heyecan uyandıran The Muppets'a şimdiye kadar Reese Witherspoon, Elizabeth Banks, Imagine Dragons, Liam Hemsworth ve Josh Groban gibi ünlü isimlerin de konuk olacağı açıklandı.

Sürprizlerle dolu The Muppets'in yeni maceraları 22 Eylül'den itibaren her salı ABC'de ekranlarında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER