The Muppets: Kermit ve Denise aylardır birlikte!

The Muppets: Kermit ve Denise aylardır birlikte!
The Muppets, sonbaharda ABC ekranlarına geri dönecek. Bu programın sevilen çifti Miss Piggy ve Kermit'in aylar önce ayrıldığı belli olmuştu. Ancak Kermit'in bu kadar hızlı bir şekilde yeni ufuklara açılması beklenmiyordu. Görünen o ki, Kermit ve pazarlama departmanından Denise aylardır birlikte.

Miss Piggy ve Kermit, son olarak Television Critics Association'da bir araya gelmişti. Bu panel oldukça şenlikli geçmişti. Bu etkinlikle Kermit ve Miss Piggy resmen ayrıldıklarını ancak iki profesyonel olarak birlikte devam ettiklerini açıklamıştı. Ancak Kermit'in Denise ile ilişkisi beklenenden hızlı ilerlemiş görünüyor. Bu da Miss Piggy'nin altı aydır bu aşka şahit olduğu anlamına geliyor. Bu durum da onun tanıtımlardaki memnuniyetsiz tavrının nedenini açıklıyor. Miss Piggy ile Kermit'in profesyonel ilişkisinin nasıl ilerleyeceğini, Denise'nin nasıl biri olduğunu görmek için eylül sonunu beklememiz gerekecek.

The Muppets'in yeni maceraları 22 Eylül'den itibaren her salı ABC'de ekrana gelecek.

kaynak: aol.com

Güncelleme: Kermit, iş arkadaşı Denise ile bir ilişkileri olduğunu Twitter üzerinden yalandı. Kermit'in yaptığı açıklamada "Şahsi hayatımı ne kadar özel tutmak istesem de, burası Hollywod. Kimi kandırıyorum? Yeniden birileriyle görüşmeye başladığım doğru. Ancak şu an hiçbir kadın ya da domuz benim resmi yeni kız arkadaşım değil. Biz sadece iki yakın arkadaşız." sözleri yer aldı. Ancak herkes daha şimdiden Denise ve Kermit ilişkisine tepki göstermeye başladı. İzleyiciler Miss Piggy ve Kermit'in yeniden bir araya gelmesini istiyor. Neler olacağını görmek için The Muppets'in yeni bölümlerini beklememiz gerekecek.

kaynak: hollywoodreporter.com

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER