İşte FOX TV tanıtım filminin eğlenceli kamera arkası!

İşte FOX TV tanıtım filminin eğlenceli kamera arkası!
FOX yeni yayın dönemine, renkli, ışıl ışıl ve iddialı bir giriş yaptı. 

FOX’un göz kamaştıran kadrosu, yeni sezon tanıtım filminde samimi, dinamik ve eğlenceli görüntülerle kamera karşına geçti. Yeni sezonda ekrana gelecek yapımlarda rol alan 33 ünlü isim aynı sahnede buluştu. Yönetmenliğini dünyaca ünlü yönetmen Matt Losasso’nun üstlendiği tanıtım filminin perde arkasında eğlenceli ve samimi anlar yaşandı. İzleyiciler tanıtım filmi ve yeni sezon hakkındaki görüşlerini #şimdiFOXzamanı etiketi ile sosyal medyada paylaştı.

Yeni sezonda FOX ekranlarında yayınlanacak yapımlarda rol alan birbirinden ünlü isimler, tanıtım filmi için aynı sahneyi paylaştı.

Geçtiğimiz sezon heyecanlı final bölümleri ardından yeni sezonda izleyiciyle buluşacak olan Aşk Yeniden, Karagül, O Hayat Benim, Kiraz Mevsimi, Kocamın Ailesi ve Unutma Beni dizi oyuncularının yanı sıra yaz sezonunda büyük ilgi görerek yeni sezonda FOX ekranlarında yayınlanmaya devam edecek olan Adı Mutluluk ve İnadına Aşk dizi oyuncuları tanıtım filminin perde arkasında eğlenceli anlar yaşadı. 

FOX ekranlarında bu sezon yeni evlilik programıyla ekranlara dönen Zuhal Topal ve FOX Haber ekibi de eğlenceli çekimlerde aynı sahneyi paylaştı. FOX yeni sezon tanıtımı için çekilen filmin kamera arkası, en az ekrana yansıyan görüntüler kadar renkliydi. Çekimlerde eğlenceli görüntüler kaydedilirken, aynı sahneyi paylaşan oyuncular yeni sezonla ilgili ipuçları verdi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER