Türk dizilerinde unutulmaz dansa davet sahneleri!

Türk dizilerinde unutulmaz dansa davet sahneleri!
Tak kulaklıklarını, ver sırtını uzun yıllar orada öylece dinlenmiş yorgun bir duvara... Melodiler zihnine akarken, ayaklarının eşlik etme isteğini göreceksin. İçindeki dans tutkusu yüzeye çıkarken, bulutların çok da yüksekte olmadığını fark edeceksin.

Dansa kapılıp gitmek öyle bir sevgidir ki kimileri belli bir disiplinle çalışarak, kimileri ise düzensiz ritmik salınımlarla ayak uydurur tempoya. İçkini yudumlarken, arkadaşlarınla masada oturmuş sohbet ederken ya da sabah otobüste işe giderken ansızın içinden sıçrar o tutku. Dans; salonların ve işlemeli elbiseler giyen insanların zarafetine de, sokağın cıvıltıyla rengarenk atan kalbine de çok yakışıyor.

Ekranlar da bu güzel enerjiyi çok seviyor olsa gerek ki, hemen hemen her dizide mutlaka şık bir dans sahnesi izliyoruz. Figürler derinleştikçe karakterlerin ruhundaki boşluklar doluyor, bizim de ekran başında hayallerimiz tamamlanıyor adeta. Hanginiz elinizde vileda sopasıyla poponuzu sallayarak eğlenirken karşımızdakinin bir sopa değil de yakışıklı bir adam olduğunu düşünmediniz ki? Olsun, siz böyle de çok güzelsiniz. Yorulalım, yoğrulalım, müziğin sesini hiç kısmayalım.

Şimdi gelin o güzel dans sahnelerini birlikte hatırlayalım...

Ve daha çok dans edelim, daha çok!


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER