Television Critics Association'da 14 ve 15. gün özeti

Television Critics Association'da 14 ve 15.  gün özeti
Tam iki haftadır devam eden Television Critics Association'ın sonuna geldi. Türkçe adı Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin yaz basın turunda NBC'nin iki gün süren ev sahipliğiyle son buldu. Amerika'da ulusal yayınlığın önemli markalarından olan NBC ve onunla aynı ağa bağlı olan kanallarla alakalı bir sürü ilgi çekici açıklama yapıldı.

American Ninja Warrior beşinci sezon onayı aldı

NBC'de ekrana gelen ünlü yarışma American Ninja Warrior, gelecek yıl da ekranda olacak. Toplamda 7.1 milyon izleyiciye ulaşmayı başaran program, şimdiye kadarki en iyi sezonunu yaşıyor. Matt Iseman ve Akbar Gbajabiamila tarafından program bu yıl Venice Beach, Kansas City, Houston, Orlando, Pittsburgh ve San Pedro'yu dolaştı.

How The Grinch Stole Christmas animasyonu NBC'de ekrana gelecek

Tam 10 senedir ABC'de yayımlanan Dr. Seuss’ How The Grinch Stole Christmas'ın NBC'ye transfer olduğu açıklandı. Yapılan anlaşmayla birlikte bu sevilen animasyon, senede iki kere ekrana gelecek. Şimdilik Warner Bros. Domestic Television Distribution ile üç yıllık bir anlaşma sağlandı.

Heroes Reborn, ekrana 2 saatlik bir bölümle dönecek

Yeniden ekrana dönmeye hazırlanan Heroes Reborn'un 24 Eylül'de iki saatlik bir bölümle yayın hayatına başlayacağı duyuruldu. Bu da The Blacklist'in üçüncü sezonunun 1 Ekim'e erteleneceği anlamına geliyor. Tim Kring yarattığı dizinin ilk sezonu 13 bölümden oluşacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER