Television Critics Association'da 14. gün özeti

Television Critics Association'da 14. gün özeti
Television Critics Association ya da Türkçe adıyla Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin yaz basın turunda sona çok az kaldı. Etkinliğin on dördüncü gününe gelmemizle, geriye sadece iki gün kaldı. TCA'da dünün konukları The CW ve Showtime kanallarıydı. The CW, ilgi çeken yapımlarıyla ilgili merak uyandıran açıklamalar yaparken, Showtime yeni projeleriyle adından söz ettirdi.

Twin Peaks 2016'da izleyiciyle buluşabilir

90'lı yılların başlarında yayımlanan Twin Peaks'in ekrana döneceği aylar önce belli olmuştu. Showtime'ın Television Critics Association panelinde dizinin çekimlerine eylül ayında başlanacağı belli oldu. Bütün bölümlerin yönetmenliğini David Lynch üstlenirken, dizinin senaryosu bir film gibi yazıldı. Yeni bölümler de yine bu mantıkla çekilecek. Yeni serinin en azından 9 bölümden oluşması bekleniyor. Ancak tam sayı henüz kesinleşmiş değil. Daha önce 2017'de ekrana geleceği duyurulan dizi 2016'ya yetiştirilmeye çalışılacak.

Masters of Sex ve Ray Donovan 4. sezon onayı aldı

Showtime, anahtar yapımlarından Masters of Sex ve Ray Donovan'ın gelecek yaz da ekranlara döneceğini açıkladı. Showtime adına açıklama yapan David Nevins, bu dizilerin kanalın yayıncılık kalitesini temsil ettiğini dile getirdi. Her iki dizinin de dördüncü sezonu 12 bölümden oluşacak.

Homeland güncel siyasi meseleleri konu etmeye devam ediyor

Sevilen dizi Homeland'in beşinci sezonuyla ekrana dönmesine az bir zaman kaldı. Showtime'ın Television Critics Association panelinde bu ilgi gören yapımın bu yılın siyasi meselerine de parmak basacağı dile getirildi. Showtime'ın başkanı David Nevins, Homeland'le ilgili olarak "İlk bölüm Rusya'yla, Putin'in neler yaptığıyla alakalı olacak. Orada neler olduğunu konu edecek. Ayrıca IŞİD,Charlie Hebdo. Edward Snowden, sanal terörizm de bu sezonun ilgi çekici elementleri arasında yer alıyor." şeklinde konuştu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER