CBS sevilen dizilerinin yeni sezon özetlerini paylaştı

CBS sevilen dizilerinin yeni sezon özetlerini paylaştı
Amerika'da ulusal yayın yapan kanallardan birisi olan CBS, yeni sezonda da sevilen dizilerini izleyicilerle buluşturmaya devam edecek. Seyircilerin çoktan benimseyip ilgi gösterdiği CBS dizilerinin gelecek sezonlarının nasıl başlayacağı, kanalın internet sitesi üzerinden duyuruldu. İşte paylaşılan o kısa özetler...

The Big Bang Theory

Muhteşem Sheldon, evrende çözemeyeceği bir sorunla karşı karşıya geliyor: Bir kadın düşünmek için zaman istediğinde bu ne kadar sürer? Bu süreci hızlandırmanın bir yolu var mıdır? Öte yandan Las Vegas'taki Penny ve Leonard evliliğe giderek yaklaşmaya başlar. 

NCIS

Yurtdışında vurulan Gibbs, hayatı için mücadele etmektedir. Bu sırada DiNozzo ve Joanna, The Calling'i alaşağı etmek için Şangay'a seyahat eder. Yeni bölümlerde Jon Cryer karşımıza Gibbs'ı ameliyet eden doktor olarak çıkacak. Mimi Rogers da Joanna Teague karakteriyle geri dönecek.

Criminal Minds

11. sezonuyla devam eden dizide ekip, Kate'in ayrılmasından sonra yeni adaylarla görüşmeye başlar. Bunların arasında  Dr. Tara Lewis isminde oldukça istekli bir kadın da yer almaktadır. Bu yeni karaktere Aisha Tyler hayat verecek.

NCIS: Los Angeles

Yedinci sezon Callen'ın gizli bir projeye girişmesiyle başlıyor. Sam ve ekibin geri kalanınınsa hiçbir şeyden haberi yok. Hetty bu operasyonun son bulmasını emredince, ekip başına bir şey gelmeden Callen'ın yerini tespit etmeye çabalıyor. 

Scorpion

Dizinin ikinci sezonu başlarken, iç güvenlikten sorumlu olan Adriana Molina geri dönüyor. Buna nükleer güce sahip bir uydunun yörüngeden çıkması neden oluyor. Güney California üzerinde patlamadan önce onu yörüngesine yeniden oturtmak gerekiyor. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER