Television Critics Association'da 13. gün özeti

Television Critics Association'da 13. gün özeti
Television Critics Association ya da Türkçe adıyla Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin yaz basın turunda sona yaklaşıyoruz. On üçüncü gününe gelmemizle turun bitmesine çok az kaldı. Dünün ev sahibi CBS oldu. CBS Entertainment'ın başı olan Nina Tassler ilgi çekici açıklamalarda bulundu. Kanalın sevilen dizileriyle alakalı merak uyandıran pek çok açıklama yapıldı. Gelin dün neler konuşulmuş şöyle bir göz atalım...

Supergirl: Cinsiyet ayırmaksızın ilerleyen bir süper kahraman hikayesi olacak

Televizyonun ilgi gören çizgi roman uyarlamaları Arrow ve The Flash'ın da arkasındaki isim olan Greg Berlanti, Supergirl'de de onlara benzer bir formül uygulayacaklarını açıkladı. Bu tarz dizilerin bir sürü farklı hikayeye olanak sağladığını, onların da çizgi romanlara dair sevdiğimiz her şeyi ekrana taşımaya çabaladıklarını dile getirdi. Panelin dikkat çekici sorularından biri, kahramanın adının neden Supergirl olduğuydu. Dizinin ilk bölümünde de kendisine yer bulanbu soru, "Çünkü Superwoman başka bir karakter" sözleriyle açıklandı. 

CBS'ten yeni bir komedi dizisi: Angel From Hell 

Başrollerinde Jane Lynch ve Maggie Lawson'un yer aldığı Angel From Hell, gelecek sezonda CBS'te ekrana gelecek. Dizi, koruyucu bir melek gibi davranan Amy ismindeki bir kadın ve onun yardımcı olduğu Allison'ın etrafında dönecek. Dizinin Television Critics Association paneline Tad Quill'in yanı sıra Jane Lynch, Maggie Lawson, Kevin Pollak ve Kyle Bornheimer gibi isimler katıldı.

Angel From Hell'in yaratıcısı olan Tad Quill, dizinin hikayesinde hiçbir dini temel almayacağını açıkladı. Çabalarının melek kavramının farklı kültürlerdeki ortak noktalarını bulmak olacağını da sözlerine ekledi. Melek olarak ele alacakları Amy'nin aşık olamadığı, ancak bu fiziksel yakınlık kurmadığı anlamına gelmediğini de yapılan açıklamalar arasında yer aldı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER