Television Critics Association'da 12. gün özeti

Television Critics Association'da 12. gün özeti
Television Critics Association ya da Türkçe adıyla Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin düzenlediği ödüllerin sahipleri dün belli oldu. Panellere verilen kısa bir aranın ardından basın turu son hız devam ediyor. On ikinci günün konukları Hulu ve DirecTV'ydi.

Kingdom muhtemelen dördüncü sezon onayı da alacak

DirecTV'nin yapımlarından Kingdom'ın ikinci sezonu henüz ekrana gelmedi. Ancak projenin geleceği oldukça aydınlık görünüyor. Dizinin TCA paneline Byron Balasco, Frank Grillo, Keile Sanchez, Jonathan Tucker, Matt Lauria, Joanna Going ve Jessica Szhor gibi isimler katıldı.

Kingdom, başarılı on bölümünün ardından iki sezon onayı birden almıştı. Bu sayede dizinin ikinci ve üçüncü sezonu arka arkaya çekilmeye başlandı. Elbette bu da, dizinin dördüncü sezonunu akıllara getiriyor. DirecTV adına konuşan Chris Long, bu başarılı yapımı henüz bitirmeyi planlamadıklarını dile getirdi.

Hulu dizilerini haftalık olarak yayınlayacak

Ünlü online platformlardan Hulu, bu sezon pek çok diziyi izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Television Critics Association panelinde Hulu adına konuşan Craig Erwich, platformun televizyon mantığıyla ilerleyeceğini, Netflix'in benimsettiği tüm sezonu bir anda paylaşma yoluna gitmeyeceklerini duyurdu. Böylece dizilerin her yeni bölümü ardından, izleyicilere bir sonraki haftayı merakla bekleme fırsatı tanınmış olacak.

The Mindy Project, 15 Eylül'de dönüyor

Fox'un iptal ettiği komedi dizisi The Mindy Project, yoluna Hulu'da devam edecek. Dizinin dördüncü sezonu 26 bölümden oluşacak. Dizinin Television Critics Association'daki paneline ekipten Matt Warburton, Mindy Kaling, Chris Messina, Ike Barinholtz, Ed Weeks, Beth Grant, Xosha Roquemore gibi isimler katıldı. The Mindy Project'ın Hulu'da daha özgürce komedi yapabileceğine dikkat çekildi. Dizinin hem başrol oyuncusu hem yaratıcısı olan Mindy Kaling, Hulu'ya onlara diziyi devam ettirme şansı tanıdığı için teşekkür etti. Bu yapıma elveda demeye henüz hazır olmadığını da sözlerine ekledi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER