Television Critics Association'da 11. gün özeti

Television Critics Association'da 11. gün özeti
Television Critics Association ya da Türkçe adıyla Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin yaz dönemi basın turu on birinci gününe ulaştı. Dünün konuğu FX'ti. İlgi gören birçok yapıma ev sahipliği yapan FX, hem süren dizilerine verdiği yeni sezon onaylarıyla hem de yeni projeleriyle adından bolca söz ettirdi. 

Yeni animasyon dizi: Cassius & Clay

FX, iki kadın karakteri merkezine alan yeni bir animasyon diziyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Üstelik bu yeni dizi, Archer'ın başarılı ekibinin elinden çıkacak. Adam Reed ve Megan Ganz'in yaratacağı dizi FXX'te ekrana gelecek. 

The Strain yola devam ediyor

Yapımcılığını Guillermo del Toro ile Carlton Cuse'ün üstlendiği The Strain'in üçüncü sezonuyla gelecek yaz da ekranlarımızda olacağı kesinleşti. Dizinin üçüncü sezonu, Guillermo del Toro'nun kaleme aldığı üçüncü kitabı baz alarak ilerleyecek. The Strain'in yeni sezonundaki tek fark, bölüm sayısındaki azalma olacak. Dizi gelecek yaz 13 yerine 10 bölümle izleyici karşısıan çıkacak.

Louie uzatılmış bir araya giriyor

Beşinci sezonuyla ekrana dönmesi umulan Louie'nin beklenenden uzun bir ara vereceği ortaya çıktı. Dizinin yapımcısı, yazarı ve başrol oyuncusu olan Louis C.K., daha önce 2012 senesinde yaptığı gibi biraz daha uzun bir ara vermeye ve farklı projelere de odaklanmaya karar vermiş. Üstelik bu aranın ne kadar süreceği de belli değil.

FX kanalının CEO'su John Landgraf, dönüş tarihinin tamamıyla Louis C.K.'nin tercihi olacağını açıkladı. Ayrıca bu dizinin en azından 20 sene kadar daha devam etmesini istediklerini de dile getirdi.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER