Television Critics Association'da 10. gün özeti

Television Critics Association'da 10. gün özeti
Television Critics Association ya da Türkçe adıyla Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin yaz dönemi basın turu onuncu gününe Fox'la birlikte devam etti. Hem Amerika'da ses getiren birçok yapıma ev sahipliği yapan, hem de iptal kararlarıyla sıkça adından söz ettiren Fox, yeni sezonla ilgili ilgi çekici açıklamalarda bulundu. Bunların arasında 24 ve Prison Break'in ekrana geri dönüşü, Bones ile Sleepy Hollow'un ortak bölüm planları, kanalın yeni dizi projeleri yer aldı.

Bones ve Sleepy Hollow ortak bölümleri Bones ile başlayacak

Fox sevilen iki dizisini bir araya getireceğini geçtiğimiz haftalarda duyurmuştu. Şimdi bu bölümlerin konusu da ortaya çıktı. Bones'ta Brennan ve Booth, buldukları bir ceset kalıntısından sonra ipucu avına çıkacak. İkili, kendi cevaplarının peşinde koşan Ichabod Crane ve Abbie Mills ile karşılacak. Aynı davanın peşinde koştuklarını fark ettikten sonra bu gizemi çözmek için birlikte çalışmaya başlayacaklar. 

Sleepy Hollow'daysa Ichabod'un eski düşmanı geri dönecek. Ichabod ve Abbie bu sıkıntıyı aşmak için Brennan ile Booth'un bilgi ve tecrübesine ihtiyaç duyacak. Böylece 21. yüzyıl teknolojisiyle 19. yüzyıla ait sırlar açığa çıkacak.

Fox'tan yeni dizi: Star

Sevilen dizi Empire'ın yapımcısı Lee Daniels, Fox için yeni bir dizi daha geliştiriyor. Atlanta'da geçecek olan bu yeni dizi, üç genç kızın bir araya gelip bir müzik grubu kurmasıyla başlıyor. Bu gençler hızla yükselişe geçiyor. Dizinin senaryosunu Lee Daniels ve Tom Donaghy kaleme alacak. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER