Television Critics Association'da 9. gün özeti

Television Critics Association'da 9. gün özeti
Television Critics Association ya da Türkçe adıyla Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin yaz dönemi basın turu dokuzuncu gününe ulaştı. Uzunca bir zamandır devam eden bu önemli etkinliğin yarısı tamamlandı. Dokuzuncu gün basın karşısına çıkanlar Disney/ABC, Crackle ve WB oldu.

Rodes Fishburne: "Bu televizyonun altın çağı"
Sezonun yeni projelerinden Blood & Oil'ın yaratıcısı ve yapımcısı olan Rodes Fishburne aslında bir romancı. Ancak Blood & Oil ile birlikte televizyona geçiş yapıyor. Dizinin Television Critics Association'da gerçekleşen paneline katılan yazar bu kararını "Bu televizyonun altın çağı ancak aynısını romanlar için söylemek mümkün değil. Bu şahane bir hikaye ve benim ilgimi çeken de bu oldu. Şahane bir hikayeyi harika oyuncularla ve karakterlerle anlatmak..." sözleriyle açıkladı.

Blood & Oil, Chace Crawford ve Rebecca Rittenhouse'un canlandırdığı genç bir çifti merkezine alıyor. Çift, petrol çıkartılmaya başlanan Kuzey Dakota'ya taşınıyor. İkili, kodaman Hap Briggs'le karşı karşıya gelince evlilikleri dahil sahip oldukları her şey tehlikeye giriyor.

Yeni bir gündüz kuşağı programı:  Crime Watch Daily

Warner Bros. Television'ın yeni programı Crime Watch Daily, Amerika'da gelişen yeni trendi yani Uber'ı mercek altına alıyor. Bir araba ve şöfor kiralama servisi olan Uber, her geçen gün daha fazla ilgi görüyor. Peki ama Uber'ın işe aldığı sürücüler ne kadar güvenilir? Şirket her ne kadar geçmişe yönelik bir araştırma vaat etse de, gerçekte durum biraz daha farklı. Crime Watch Daily de hem Uber'ın işe alma politikalarındaki açıkları, hem de sürücü ile müşteri ilişkilerini ekrana taşımayı planlıyor.

Crackle yayın tarihlerini açıkladı

Sony'nin ücretsiz servisi Crackle'da hangi yapımların ne zaman ekrana geleceği belli oldu.

23 Eylül - Sports Jeopardy!
8 Ekim - Supermansion
19 Kasım -  The Art Of More
6 Ocak -  Comedians In Cars Getting Coffee BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER