Television Critics Association'da 8. gün özeti

Television Critics Association'da 8. gün özeti
Television Critics Association ya da Türkçe adıyla Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin yaz dönemi basın turu sekizinci günüyle devam ediyor. Henüz yarısına ulaşabildiğimiz bu önemli etkinliğin sekizinci gün konuğu Amerika'da ulusal yayın yapan kanallardan ABC'ydi. Kanalın panellerinde The Muppets, Grey's Anatomy ve ABC'nin yeni dizileri hakkında ilgi çekici açıklamalar yapıldı.

The Muppets panelinde mikrofon savaşları!

Bu sezonda ABC'de ekrana dönmeye hazırlanan The Muppets'ın paneli çok şenlikli geçti. Bu etkinlikle Kermit ve Miss Piggy resmen ayrıldıklarını ancak iki profesyonel olarak birlikte devam ettiklerini açıkladı. Bunun bir skeç programı olmadığı, Up Late With Miss Piggy'nin kamera arkasında yaşananları ekrana taşıdığı dile getirildi. Üstelik bu ilgi çekici programa birçok ünlü ismin konuk olacağı da yapılan duyurular arasındaydı. Açıklama sırasında bu ünlülerden "Dünya'daki en şahane insanlar" sözleriyle bahsedildi. Kermit ve Miss Piggy'nin eğlenceli yorumlarıyla panel daha da neşeli bir hale geldi. Onlara soru sormak isteyenler mikrofonu kapmak için birbiriyle mücadele etti.

Tyra Banks, FABLife ile gündüz kuşağına geri dönüyor

Eski modelin kendi adını taşıyan programı 2009 yılında son bulmuştu. Banks, uzun bir aradan sonra ABC ekranlarında gündüz kuşağına döneceğini duyurdu. Bu programda ona Leah Ashley, Joe Zee, Chrissy Teigen ve Lauren Makk eşlik edecek.

Revenge'e kardeş dizi gelebilir

ABC Entertainment Group başkanı Paul Lee, geçtiğimiz yıllarda Revenge'in ABC için ne kadar önemli bir yapım olduğunu defalarca dile getirmişdi. Dizi dört sezon ekrana geldikten sonra bu yıl son buldu. Bu süreçte de izleyicilerden ilgi görmeyi başardı. Geçtiğimiz sezon da resmi olmasa da Revenge'in spin-off'u sayılabilecek The Kingmakers projesi geliştirilmeye başlanmıştı. Genç bir insanın yepyeni bir kimlikle intikam peşine düşmesini konu eden proje ilk bölüm ardından onay alamamıştı. Bu konu hakkında konuşan Paul Lee, daha önce Revenge gibi bir yapımda çalışmalarının benzer bir projeye hayır demeleri için yeterli bir neden olmadığını dile getirdi. Bu da akıllara hemen Revenge dizisindeki Nolan Ross karakterini getirdi. İzleyiciler Nolan Ross'un maceralarını izlemek konusunda hevesli görünüyor. Ancak ABC, bu konuda resmi adımlar atar mı bilemiyoruz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER