Television Critics Association'da 6. gün özeti

Television Critics Association'da 6. gün özeti
Television Critics Association ya da Türkçe adıyla Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin yaz dönemi basın turu altıncı gün etkinlikleriyle devam etti. Bu uzun soluklu etkinliğin dünkü konuğu yine PBS'ti. Kanalın bir önceki günkü panellerinde Downton Abbey ve Sherlock'la alakalı ilgi uyandırıcı açıklamalar yapılmıştı. Television Critics Association altıncı günü, önceki günlere nazaran daha sakin geçti.

Nature’s Miracle Orphans belgesel serisi için selfieli tanıtım

PBS'te ekrana gelecek yeni belgesel Nature’s Miracle Orphans için alışılmışın dışında bir tanıtım gerçekleştirildi. Kanalın Television Critics Association etkinliklerindeki ikinci gününde, temel hayvan olarak bilinen "Sloth" katılımcılarla fotoğraf çekildi. Beverly Hilton'a gelen bu tembel hayvan, onu kucağına alanlara sevgi göstererek herkesin kalbini kazanmayı başardı. 

Yapımcılığını Mark Wheeler'in üstlendiği Nature’s Miracle Orphans, eylül ayının sonunda PBS ekranlarına gelecek.

PBS'ten Walt Disney belgeseli:  American Experience 

Television Critics Association yaz turunda PBS'in dört saat uzunluğundaki Walt Disney belgeseli de tanıtıldı. Bu panele Walt Disney hakkındaki Nazi destekçiliği iddiaları damgasını vurdu. Ünlü isim hakkında İkinci Dünya Savaşı sırasında Hitler'e sempati duyduğu dedikoduları çıkmıştı. Ancak bu iddialar kanıtlanabilmiş değil. Belgeselin yapımcıları da Walt Disney hakkında ortaya atılan her iddiaya belgeselde yer veremeyceklerini, bunu yaparlarsa dört saatlik bir belgeselleri daha olacağını dile getirdi.

American Experience ismindeki bu belgesel PBS'te 14 - 15 Eylül'de yayımlanacak.

Leziz bir program:  I’ll Have What Phil’s Having

Everybody Loves Raymond dizisinin yaratıcısı olarak tanıdığımız Phil Rosenthal, PBS'te yeni program sunmaya hazırlanıyor. I’ll Have What Phil’s Having ismindeki bu program yemek bazlı olacak. Sunucu Rosenthal programla ilgili olarak "Eğer IŞİD militanlarıyla oturup birer çikolatı kek yesek aslında her şey düzelir." şeklinde şaka yaptı. 

PBS serisi Frontline son hız devam ediyor

Kanalın uzun zamandır ekrana gelen belgesel serisi Frontline'ın bu sezonda farklı alanlara genişleyerek yoluna devam edeceği duyuruldu. Bu önemli açıklamayı programın yapımcılarından Raney Aronson gerçekleştirdi. Farklı farklı birçok konuyu ele alan Frontline şimdiye kadar birçok farklı ödüle layık görülmüş başarılı bir belgesel serisi. 600'den fazla bölümü bununa Frontline, üç parçadan oluşan My Brother’s Bomber belgeseliyle 29 Eylül'de ekrana gelmeye başlayacak. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER