Television Critics Association'da 5. gün özeti

Television Critics Association'da 5. gün özeti
Television Critics Association ya da Türkçe adıyla Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin yaz dönemi basın turu beşinci güne ulaştı. Bu uzun soluklu etkinliğin dünkü konuğu PBS'ti. Kanalın basın önüne çıktığı panellerde Downton Abbey ve Sherlock'la alakalı ilgi uyandırıcı açıklamalar yapıldı. 

Downton Abbey filmi olacak mı?

Altıncı sezonunda izleyicilere veda edecek olan Downton Abbey için film dedikoduları başladı bile. Yeni bölümleri 1925'te geçecek olan dizi, 1929'da patlak verecek büyük ekonomik krize çok yaklaştı. Bu da "Acaba bir de film gelir mi?" gibi soruların ortaya çıkmasına neden oldu. Gareth Neame bu iddialarla ilgili olarak "Dedikodu ve kurgusal haber arasında fark var. Bir Downton Abbey filminin güzel olmayacağını söylemiyorum. Ancak bunun için ne bir plan ne de senaryo yok." şeklinde konuştu.

Oyuncular Downton Abbey'nin beşinci sezonda biteceğini düşünüyordu

İzleyiciler ne kadar bu güzel diziye elveda diyecekleri için üzgün olsa da, Downton Abbey'den oyuncuları için son sezon haberi sürpriz olmadı. Hugh Bonneville, paneldeki sözleriyle dizi oyuncularının Downton Abbey'nin beşinci sezonda son bulacağını düşündüğünü dile getirdi. Bu sebeple onlar için son sezon erken vedadan çok bir uzatma. Tüm ekip PBS ve ITV'ye diziyi iptal etmedikleri ve hatta devam etmelerini istedikleri için minnatar olduklarını açıkladı.

PBS'ten Michael Jackson'a saygı duruşu

Kanalın Television Critics Association'da yaptığı duyurulardan biri de  Unity – The Latin Tribute to Michael Jackson programı oldu. Sheila E'nin sunacağı ve latin şarkıcıların Michael Jackson'ın ünlü şarkılarını seslendireceği bir konser izleme şansı elde edeceğiz. Bu güzel etkinliğin yapımcılığını Chita Rivera ve Danny Elfman üstlenecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER