Television Critics Association'da 3. gün özeti

Television Critics Association'da 3. gün özeti
Television Critics Association ya da Türkçe adıyla Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin yaz dönemi basın turu etkinlikleri üçüncü gününde de ilgi çekici açıklamalarla devam etti. Üçüncü günde Discovery kanalları, El Rey Network ve HBO basın karşısına çıktı. Özellikle HBO sevilen birçok dizisiyle alakalı ilgi çekici açıklamalar yaptı. Bakalım üçüncü günde TCA'da neler olmuş...

El Rey Network'ün The Director’s Chair'ına kimler konuk olacak?
Kanalın Televizyon Eleştirmenleri Derneği panelinde programa sırayla Michael Mann, George Miller ve Sylvester Stallone'un konuk olacağı açıklandı. Bir saat uzunluğundaki bu program, başarılı yönetmenleri ağırlıyor. Robert Rodriguez'in sunduğu programda yönetmen yönetmene sohbetler yaşanıyor.

HBO, True Detective'in ikinci sezonundan memnun

İlk sezonuyla çok beğenilen, geçtiğimiz haftalarda da yeni hikayesiyle ekrana dönen True Detective birçok açıdan eleştiriye maruz kaldı. İlk sezonla karşılaştırılan yeni bölümler aynı kalitede olmamakla, eski havayı taşımamakla suçlandı. Ancak HBO, dizinin yeni bölümlerinden çok memnun. Hatta bu yapımla gurur duyuyorlar. Dizinin birçok filmin bile ele almaya korkacağı şeyleri konu ettiği dile getirildi. Ayrıca ikinci sezonuyla ortalama 12 milyon izleyiciye ulaşan True Detective'in üçüncü sezonuyla ekrana dönme ihtimalinden de bahsedildi.

Vinyl ve Westworld

HBO'nun panelinde gelecek yıl ekrana gelmesi beklenen bu iki yeni projeden ilk görüntüler izletildi. Özellikle Westworld tanıtımı panel katılımcıları tarafından çok beğenildi.

David Fincher'ın Utopia dizisinde bütçe sorunu

Ünlü yönetmen, HBO için yeni bir dizi projesi planlıyor. İngiltere'nin Channel 4 kanalında ekrana gelen Utopia'yı Amerikan televizyonuna uyarlayacak. Ancak henüz ilk bölüm aşamasında olan dizinin bütçesi konusunda bir türlü karara varılamadı. Bu sebeple projeden vazgeçildiği haberleri yapıldı. Ancak bu konuda henüz resmi bir açıklama gelmedi. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER