The X-Files ekrana dönmeden hangi bölümleri mutlaka izlemelisiniz?

The X-Files ekrana dönmeden hangi bölümleri mutlaka izlemelisiniz?
Efsane dizi The X Files'ın ekranlarımıza yeni bölümlerle döneceği geçtiğimiz aylarda belli olmuştu. Üstelik altı bölümlük bu macerada David Duchovny ile Gillian Anderson yeniden bir araya gelecekti. Bu güzel haber hem dizinin hayranlarını hem de bilim kurgu severleri oldukça mutlu etmişti.

Dizinin ocak ayında ekrana dönmesine daha uzun bir zaman var. Ancak her geçen gün yeni bölümlerle ilgili yeni bir detay ortaya çıkıyor. Bazen de Mulder ve Scully'yi kısacık da olsa görme fırsatı bulduğumuz tanıtımlar paylaşılıyor. Tüm bunlar gelecek yılın başına kadar bizleri oyalamaya yetmiyor. Fox, sevilen dizisi ekrana dönmeden önce, her gün bir The X-Files bölümü yayımlayarak izleyicileri yeni bölümlere hazırlıyor. Madem bizim böyle bir fırsatımız yok, en azından yeni bölümlerden önce dizinin izlenmezse olmaz bölümlerini izleyelim.

Entertainment Weekly, The X-Files'ın yeni sezonu gelmeden önce hangi bölümleri mutlaka izlememiz gerektiğini dizinin yaratıcı ismi olan Chris Carter'a sordu. O da kronolojik olarak izlenmesi gereken tam 10 bölüm seçti. The X-Files'ın hikayesine yeteri kadar aşina değilseniz ancak yeni bölümleri izlemeyi düşünüyorsanız, Chris Carter'ın önerilerini göz önünde bulundurup bu 10 bölümü mutlaka izleyin!

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER