Paramparça'nın sezon finalinde neler olacak?

Paramparça'nın sezon finalinde neler olacak?
Tam 31 hafta önce Pazartesi akşamı Star TV ekranında yayına başladı. Hepimizi şaşkınlığa uğratan ilk bölümüyle "Yılın en iyi açılış yapan dizisi" ünvanını aldı, haftalarca da bırakmadı. Paramparça, Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya'nın başrollerini paylaştığı bir aşk ve parçalanma hikayesi.

Talihsiz bir hata ile hastanede çocukları karışan iki birbirinden uzak ailenin yıllar sonra bu gerçekle yüzleşip, dağılmasını anlatıyor. Cevdet Mercan'ın rejisiyle her bölümü izlerken ekranda adeta taşikardi yaşadık. Çok sevdik, çok konuştuk, çok eleştirdik ama tartışmasız en çok da onları izledik.

Sezon finali parmaktan sonra!

Şimdi dizi bu Pazartesi akşamı sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Çekimler tamamlandı. Bütün ekip kısa sürecek bir tatilin tadını çıkarmaya başladı bile.. Yorucu ama bir o kadar da keyifli geçen son bölüm çekimlerinden birkaç kamera arkası fotoğrafını sizinle paylaşıyoruz. Erkan Petekkaya'nın başlattığı "Sadettin Teksoy" gibi objektife parmak sallama hareketi sette virüs gibi yayıldı.. Sizce de ekipçe sezon finalinde seyirciye hazırladıkları sürpriz finali işaret ediyormuş gibi değiller mi?

Hazal-Cihan elele, doğru sezon finaline!

Hazal ebediyen sakat mı kalacak? Gülseren ve Cihan aşkının akıbeti ne olacak? Dilara silkelenip kendine gelecek, masaya yumruğunu vuracak, kocasını geri alacak mı? Rahmi'den son dakika golü gelecek mi? Cansu'nun kimliğinde "baba" hanesinde artık ne yazacak? Hepsinin cevabı Pazartesi, Star Tv'de yayınlanacak olan sezon finalinde!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER