Kit Harington açıkladı: Jon Snow “Yokum” diyor

Kit Harington açıkladı: Jon Snow “Yokum” diyor

Sen de mi be Olly? Game of Thrones’un 5.sezon finalinde Kışyarı piçi Jon Snow’un hikayesi içler acısı bir şekilde sonlandı. Kara Kale’ye ulaştığı andan beri Duvar’ı savunabilmek adına yeminli kardeşler ile asla tam olarak gönülden bağ kuramadı. Özellikle de Gece Nöbeti kuvvetlerine destek bulmak ve krallığı Ak Gezenler tehdidinden koruyabilmek için Yabanıl ordusunu kapıdan geçirdiği an Jon Snow’un kara kardeşlerle ilişkisi daha gergin bir hal aldı. Ve hazin son... Ailesi Yabanıllar tarafından katledilen genç kahya Olly ile birlikte bir grup komplocu karga Lord Kumandan’larına hançerlerini sapladı.

Sezon finalinden sonra, Jon Snow’un yürek parçalayıcı ölümü üzerine çok kafa yorduk; yeri geldi fantastik teoriler ürettik. Olacak dedik, dönecek dedik, onsuz tadı tuzu olmaz dedik.

Maalesef bu üzücü haberi tüm Game of Thrones severlerle paylaşmak boynumuzun borcu. Entertainment Weekly sitesinden James Hibberd’ın Jon Snow karakterini canlandıran Kit Harington ile yaptığı röportaja göre, maalesef Jon Snow 6. sezonda diziye geri dönmeyecek.

Bakalım Kit Harington EW’ya verdiği röportajda tüm bu ölüm kalım meselesi hakkında neler söylemiş...

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER