Annen ve baban boşanıyor, şimdi neler olacak Bart?

Annen ve baban boşanıyor, şimdi neler olacak Bart?
Dünya genelinde yapılmış olan sıkıcı araştırmaların sıkıcı sonuçlarına göre boşanmış ailelerin çocukları, dünya çocuklarının yüzde 50'sini oluşturuyor. Bu da, kalabalık fakat küçük balıklardan oluşan kocaman bir sürüyüz anlamına gelmektedir.

Dar evlerin, karanlık odalarında köşeye sinerek babamızı bağırışlarından tanırız ya da belki annemizin kapıyı hızlıca çarpışını dinleriz, dünyanın en kötü melodisi işte.

26 sezon ve 574 bölüm boyunca evliliklerini sürdürmüş olan The Simpsons karakterleri Marge ve Homer 27. sezonda boşanıyor haberleri çıkmaya başladı. Kalabalık sürüye birkaç yeni balık daha katılıyor sadece.

The Simpsons yaratıcıları 27. sezonda ya da sadece tek bir bölümde hafta sonu babaları- anneleri konusuna bakmak ve boşanmış ailelerin çocukları temasına bakmak, bu soruna kurgusal da olsa parmak basmak istemiş olabilirler. Ne güzel..

Bu süreçte en merak edilen kısmı ise haylaz ve asi karakter Bart'ın durumla nasıl baş edeceği oldu. Boşanmış ailelerin çocuğu olmak nasıldır? Olaya neresinden bakarsan faydalıdır, zararın neresinden dönersen kârdır sevgili Bart Simpson? Gel birlikte inceleyelim..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER