MedCezir finalinde ne olacak?

MedCezir finalinde ne olacak?
MedCezir’in 12 Haziran 2015’te final yapacağının açıklanmasıyla herkes hikâyenin nasıl sonlanacağına odaklandı. Patlayan silahlar, kazalar, deva bulamayan hastalıklar, doğal afetler derken hepimiz birer felaket tellalıyız adeta. Çoğunluğun beklentisi mutlu sondan yana olsa da, Drama Tanrısı'na tapıp, efsane bir final için bu felaketlere tav olmaya hazır olanların sayısı da az değil.
 
Peki MedCezir’in uyarlandığı The O.C.’de ne olmuştu önce ona hatırlayalım sonra da bizim sonumuz nasıl olabilir, birkaç teori üretelim.

The O.C. ‘nin Mira’sı olan Marissa ile Yaman’ı Ryan’ın ilişkisi bizim Yamira’mız kadar sağlam değildi. Birbirlerinden tamamen kopamasalar da çoğunlukla bir arada da olamıyor, başka ilişkilerde de mutluluğu arıyorlardı. Marissa’nın da alkol ve uyuşturucu alışkanlığı vardı. Yine Ryan ve Marissa’nın beraber arabayla yolda oldukları bir akşam, Marissa’nın daha önce takıldığı adamlardan biri, arabasıyla onları sıkıştırdı ve gerçekleşen kaza sonrası Marissa Ryan’ın kollarında olay yerinde can verdi.

The O.C.
Marissa’nın ölümünden sonra “Ryan’ın Yolu” olarak bir sezon daha devam etti. Ryan uzun süre Marissa’nın yasını tuttu ama sonrasında yeniden aşık olmayı denedi. Final bölümünde yaşanan zaman atlamasıyla Eylül&Mert ikilisinin The O.C.deki karşılığı Seth ve Summer’ın evlendiği görüldü.
 


 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER