Beyaz Show'dan Medcezir'e veda!

Beyaz Show'dan Medcezir'e veda!
Kanal D'nin en uzun süre devam eden Talk Show programı rekorunu elinde tutan Beyaz Show Cuma akşamı yayınlanan sezon finalinde, 12 Haziran'da final yapacak olan Medcezir ekibinden Barış Falay, Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü ve Serenay Sarıkaya'yı ağırladı. Sosyal Medya'da paylaşılan fotoğraflardan anladığımıza göre de stüdyoda MedCezir'in reji ve yapım ekibi, kuliste ise Ece Yörenç misafirdi.

Star Tv'de 76. bölümün bitişinin hemen ardından yayına giren Beyaz Show sosyal medyayı salladı desek abartmış olmayız. Beyazıt Öztürk, programın ilk dakikalarında sitemkar cümlelerle Çağatay Ulusoy'un katılamayacağını ama bir video yolladığını duyurdu.  Bu bilgi son ana kadar Ulusoy'dan sürpriz bekleyen hayranlarını üzdü. İlerleyen dakikalarda o video da gösterildi. Çağatay Ulusoy önceden planlanan ve iptal edemediği bir seyahat nedeniyle İtalya'ya gitmiş o sebeple de programa katılamamıştı. Bu açıklama kimseyi memnun etmedi. Özellikle Beyazıt Öztürk'ün tonlamaları Ulusoy'un bu gerekçesini pek inandırıcı bulmadığını ima eder gibiydi.

Barış Falay'ın çorapsız giydiği "kösele smokin ayakkabısı" eşlikli görünümünü yok sayarsak, oyuncular son derece şık görünüyorlardı. Beyazıt oyunculara dizi hakkında sorular sordu. Hazar Ergüçlü, Eylül için "Sayesinde hayatımda asla kullanmayacağım renk ve modelde kıyafetler giydim" dedi. Serenay Sarıkaya ise "beni zorlayan sahneleri etli buluyorum ve daha büyük bir zevkle oynuyorum" dedi. Program sayesinde Barış Falay'ın gençliğinde şahane bir Break dans ustası, Taner Ölmez'in iyi bir Play Station oyuncusu olduğunu en çok da Semih Bağcı'yı yendiğini öğrendik. Barış Falay'ın terlemesi hakkında yersiz ve sıkıcı şakalar yapan, Taner Ölmez'e de, "Seni Medcezir yarattı" diyen Beyazıt Öztürk'e de, "Ah keşke dersini biraz daha iyi çalışsan ne tatlı olacaksın" diyen bir Allah'ın kulu çıkmadı elbette.

Programa şarkılarıyla da Murat Dalkılıç katıldı. Cumartesi gecesi Tv8'de yayınlanacak olan 3 Adam'da Beyazıt Öztürk'ü ağırlayacak olan Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç da stüdyoya gelerek sürpriz bir tanıtım yaptılar. Eser Yenenler, "Onlar bize gelmediler bir fotoğraf çekinebilir miyiz?" diyerek MedCezir ekibiyle selfie çektirmek istedi. Bu arada hayali Serenay Sarıkaya ile tanışıp, selfie çektirmek olan seyirci genç kız da kalabalığa katıldı ama selfie esnasında araya kaynadı.

Ekibe şarkı söylemesi için ısrarcı olmayan Beyazıt, oyuncuların yakın çevresinden edindiği kişisel bilgileri de verdi. Bu bilgilendirmeler arasında en ilginç olanı Barış Falay'ın yine bir oyuncu olan eşi Esra Ronabar'dan geldi. Ronabar, "Hayatta göreceğiniz en duygusal adamdır. Nerede bir haksızlık görürse onu düzeltmek için savaşır ve çok çabuk gözleri ıslanır" dedi. Karısının yorumunu dinleyen Barış Falay'ın da o esnada gerçekten gözlerinin dolduğunu görmek çok etkileyiciydi.

Programa Candan Erçetin'e sezon finali golü atma çabası nokta koydu. Keşke tadında kalsaydı dediğimiz video, Serenay Sarıkaya'nın bir sahnesinden yola çıkarak hazırladıkları "sümüklü video"dan sonra programdaki en kötü ikinci şey oldu.

Final yapan Medcezir için Beyaz Show ekibi çeşitli videolar hazırlamıştı.
İzleyemeyenler için o videoları bir araya getirdik.

İşte o videolar


AĞLA MİRA AĞLABARIŞ FALAY'A DUBLAJ VİDEOSUBARIŞ FALAY'DAN KİMSE BİLMEZ

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER