The Affair: Yeni sezonda neler olacak?

The Affair: Yeni sezonda neler olacak?
Yazın sıcağını hissetmeye başladığımız şu günlerde dizilerin yeni sezonları hakkında taze haberler gelmeye devam ediyor. Showtime'ın bu sene adından sıkça söz ettiren dizisi The Affair de bu yapımlardan biri. Dizi ilk sezonunda hem izleyicilerden hem de eleştirmenlerden büyük övgüler almayı başarmıştı. Bu başarıyı devam ettirmek isteyen yapım ikinci sezonda bomba gibi dönecek.

The Affair'in bu denli ilgi çekmesine neden olan önemli faktörlerden birisi dizide yasak aşk yaşayan iki tarafın da bakış açısına şahit olmamızdı. Montauk'ta tanışan Noah ve Allison'ın ilişkileri onların hatırladığı gibi izleyiciye aktarıyor. İkinci sezonda çıtayı yükseltmek isteyen The Affair yapımcıları, yeni bölümlerde Noah'ın eşi Helen ve Allison'ın eşi Cole'un bakış açılarını da diziye ekleyeceklerini açıkladı. Bu gelişmenin dizinin hikayesini daha da zenginleştireceği umuluyor.

Gelelim, ikinci sezonda rol alacağı açıklanan oyunculara... Son olarak Newsroom'da rol alan, daha önce The West Wing, Blue Bloods, Royal Pains gibi yapımlarda izlediğimiz Joanna Gleason bu isimlerden ilki. Gleason yeni bölümlerde karşımıza saygın bir yayınevinin baş editörü olan Yvonne rolüyle çıkacak. Yvonne'ın Noah'la bağlantılı bir karakter olacağı söyleniyor.

Miranda Rae Mayo, 'Luisa' karakteri ile bu kez de TheAffair'de karşımıza çıkacak

The Affair'da göreceğimiz ikinci yeni isim Richard Schiff. Önümüzdeki günlerde Entourage filminde, Direct TV yapımı Rogue'da ve Netlflix'in projesi Wet Hot American Summer'da izleyeceğimiz oyuncu bu dolu iş listesine bir de The Affair'ı ekledi. Bu adamı gözüm bir yerden ısıyor ama hatırlayamadım diyorsanız, onu The Automatic Hate, Take Me To The River veya The Gambler'da izlemiş olabilirsiniz. Gelelim Schiff'in dizideki rolüne... Oyuncu dizide John Doman'ın canlandırdığı Bruce Butler'ın aile avukatına hayat verecek. Oldukça iyi tanınan bu avukatın ismi Jon Gottlief olarak açıklandı.

Asıl bomba transfer haberine gelirsek... Görünen o ki The Affair dizideki yasak aşklara bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. Şimdiye dek birçok izleyici, aldatılan eşlerin yani Cole ve Helen'in yakınlaşmasını ummuştu. Ancak görünen o ki Cole yeni ufuklara yelken açmayı planlıyor. Joshua Jackson'ın hayat verdiği bu karakterin önümüzdeki sezonda yeni bir ilişkisi olacak. Cole'un yakınlaşacağı Luisa karakteriyse tanıdık bir isim canlandıracak. Daha önce Pretty Little Liars'ta izlediğimiz Miranda Rae Mayo ilk bilgilere göre en az beş bölümlük bir hikaye akışıyla karşımızda olacak. Bu yakınlaşma kısa süreli bir ilişki mi yoksa Mayo'yu uzunca bir süre dizide görecek miyiz, zaman gösterecek.

The Affair'ın Showtime ekranlarına sonbahar aylarında dönmesi bekleniyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER