Haftalık reyting analizi: Grey's Anatomy, Secrets and Lies..

Haftalık reyting analizi: Grey's Anatomy, Secrets and Lies..

Sezon sonuna yaklaştıkça reytingler de durulmaya başladı. Haftaya reyting yorumlamak yerine büyük kanallar hakkında yenileme/iptal tahminleri yapmanın zamanıdır bence… Bakalım…

Pazar günü kablolu kanallardan yeterince rekabet gelmiyormuş gibi bir de CBS’in yayınladığı ve iyi reyting alan Academy of Country Music Awards töreninin karşısında yayınlanan diziler zor bir gece yaşadılar elbette. Özellikle NBC’nin A.D.: The Bible Continues dizisi yenilenmeyi hak etmeyecek kadar düşmeye başladı diyebiliriz. American Odyssey’den artık bahsetmiyorum bile. Ekranda kalmayı meşrulaştırmayacak düşük reytingler alıyor. 13’ü tamamlaması mucize olacak. Bir tek Secrets and Lies’ın istikrarına şapka çıkarmak lazım. ABC diziyi yenilemezse büyük hata etmiş olur.

Perşembe günü yaşanacak büyük olayın internete sızmasıyla Grey’s Anatomy seyircileri diziye yeniden akın etti ve uzun zamandır gelmeyen bir sonuç geldi. Belki sezon sonuna kadar bu heyecan seyircileri dizide tutar ve zaten iyi olan sezon ortalaması daha da yükselir.

Sosyal medyayı da sallayan özel Bruce Jenner röportajı Cuma günü ABC’yi dev bir reyting ile 1.liğe uçurdu diyebiliriz. Sansasyonel ve ilgi çekici bir programı ölü gün olarak adlandırılan Cuma’ya bile koysanız izleniyormuş, bunu görmüş olduk.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER