KISA KISA: Twin Peaks'e David Lynch şoku!

KISA KISA: Twin Peaks'e David Lynch şoku!

Twin Peaks’e David Lynch şoku!

Yayınlandığı döneme damgasını vuran gerilim dizisi Twin Peaks’in ShowTime ekranlarında tekrardan yayınlanmasına yönelik yenileme çalışmaları başlamıştı. Dizinin orijinalini yönetmiş olan David Lynch’in, yenilenen diziyi de yöneteceğine dair haberler çıkmıştı. Fakat geçtiğimiz Pazar günü Lynch, şahsi Twitter hesabından paylaşmış olduğu güncellemelerle Twin Peaks kadrosunda yer almayacağını belirtti:

“16 aylık görüşme sürecinin ardından senaryo için olması gerektiğini düşündüğüm miktarda para teklifinde bulunmadıkları için projede yer almayacağım. Bu hafta sonu oyuncuları teker teker arayıp diziyi yönetmeyeceğimi söyledim. Twin Peaks yine de ShowTime’da ekranlara gelecek tabii. Twin Peaks dünyasını çok seviyordum, keşke her şey daha farklı olsaydı.”

Showtime’ın da Lynch’in bu açıklamalarına karşı cevabı gecikmedi ve TheWrap.com’a bir beyanatta bulundu:

“David Lynch’in bugün yapmış olduğu açıklamalardan dolayı çok üzgünüz. David ve menajeriyle anlaşamadığımız noktaları çözüme kavuşturacağıma inanıyorduk. ShowTime ekibi olarak biz de Twin Peaks dünyasını çok seviyoruz. Diziyi tüm ihtişamıyla, özellikle de yaratıcıları David Lynch ve Mark Frost’la birlikte geri döndürmeyi umuyoruz.”

David Lynch dokunuşu olmayan bir Twin Peaks, aynı tadı verir mi, vermez mi tartışılır. Dizinin yayınlanmaya başlayacağı 2016’yı bekleyelim ve görelim...

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER