Sen Çal Kapımı: Veee Perde

Sen Çal Kapımı: Veee Perde
Mr & Mrs Bolat inşallah ^^
Ne evimizdeki perdeler ne ördeklerin ayağındaki perdeler. Gözümüzün önüne düşen perdeler de değil asla. Aslında onlardan da söz edebiliriz belki sonra. Öyle ya bazen göremeyiz gözümüzün önündeki insanları, olayları; iyilikleri, kötülükleri. Nedir tüm bunlar oyun mu? Tesadüf mü? Ses çıkaramadığımız durumlar mı? Tesadüf demişken gerçekten var mı böyle bir şey? Hayır, varsa bilelim hep beraber.

"Tesadüf bir başlangıçtır.
Finali sen oynarsın, perdeyi kader kapatır."

Bob Marley

Konumuzla ne ilgisi var canım??? Derseniz de hemen patır kütür cevaplarım var. Biz bir şeylere yöneliyoruz ve sonrasında bunun ismine tesadüf diyoruz. N'oldu, kahkahalarınız geliyor buralara? Komik olan ne ey ahali??? Eda ile Serkan'ı tesadüf mü getirdi bugünlere sanıyorsunuz? Yahuuuu kız bile isteye nefret ettiği adamı yakalamaya çalıştı ve bingo! Hedef başarıyla gerçekleştirildi. Eda, Serkan'ın yaptığını sandığı burs kesme olayını söyledi. Sonrası mı? Eeeee bu da tesadüf değil de doğru zamanda doğru yerde doğru kişiyle buluşma diyelim. (Edilen duaları duyuyorum. ^^)

Gel zaman git zaman bugünlere geldik. Nerdeyse anne, baba, çocuk oldukları zamana. Efe'nin başrolünü çektiği plan takır takır işledi. Evet, Efe's plan diyorum çünkü adam onları yönlendirdi çiftimizin evine. Heeee umduğu gibi gitmedi de biraz neşeli yok yok epeyce neşeli saatler geçirdik o ayrı. Evin tadilatını almaları bingo. Eda ile Serkan'ın ortak çalışmaları bingo. Yalnız bebeğin başlarına kalması ve devam eden süreç bizim için tamam da Serkan için tam bi' kaos. Neden mi???


Serkan²  ♥
 
Bebeğe bakma işi hiç ona göre değilmiş. Adam tam işkolik. Bebeği eline nasıl alacağını bile bilmiyor. Mama verme olayını bile dev bi' sorun haline getirdi.(Küçücük ağzı var. ^.^) Yalnız bebek de biliyor işini, kusma eylemini Serkan Bolat omzunda kullandı. ^^ Eda'yı bebekten kıskanmaları aşırı keyifliydi, yaz bunu tabelaya evlat. Hee bi' de minik Serkan'ı kıskanması aşırı kalp biz. Ne de olsa Eda bebekle daha çok ilgilendi. Eda şekerim şimdi düşündüm de siz evlenir de çocuğunuz hele hele erkek olursa yandın kere yandın. Bebek desen zaten bitti, baksana iki dakikada tüm mimar tarihini anlattı. Serkan Mimar Sinan kısmını da bekliyoruzzzzzzzzz. ^^

Gelelim zurnanın patlayan sesine: Eda'ya öylesine ilgili davranmasının sebebi hamile olabileceğini düşünmesiydi. Eda'yı seviyorsun, Eda'ya deliler gibi aşıksın. Eda da Eda diyor ama geçmişten ötürü kıza hiçbir açıklama yapmadan ayrılıyorsun ammaaaaaa sadece ve sadece "hamile" diye üzerine titriyorsun. Ayyyy, bak içimdeki erkek tarafını tutma bitip kız tarafına geçiş işlemi is loading...

Birini sevmekten, gerçekten sevdiğin insana içini açmaktan, kendin gibi olmaktan çekinme Serkan. Kır zincirlerini, kurtul o prangalarından. Sevdiğin insan yanında, yamacında. Seni olduğun gibi, sen olduğun için, seni tanıdığı için seven kadını yalnız bırakma. Tek başına ilerlemesine izin verme. Bu yolda daha çok hatalarınız, yanlışlarınız olacak. Karşınıza daha ne büyük sorunlar çıkacak, dikenli tellerden geçmek için acı çekmeye çalışma. Bırak Eda yanında destek olsun sana, birlikte aşın o engelleri. Eda hani ilk başta kelepçeyle seni bağladı ya kendine işte ayrılmasın o bağ ikiniz istemediği sürece.

Bölümle ilgili ufak ufak notlar
  • Aydan Hanım ve Ayfer Hala'nın yanlış anlama sahneleri epey iyiydi. Dinamiklik verdi bölüme. Seyfi'nin de bu ikiliye katılması eğlenceli.
  • Fifi ve Ceren ikilisinin Eda'nın hamile kalma ihtimalini düşünmeleri ofsayt
  • Efe'nin Selin'e "gezdir" deme bahanesi yeni bir çift geliyor demek gibi gibi sanki
  • Efe'nin telefonda konuştuğu kişinin Eda'nın babaannesi olma olasılığı %95
  • Ceren ve Ferit çiftini sevdim yeaaaa (gözlerden kalp çıkıyor)
Atışmalı, tartışmalı, tripli, kelepçeli; aşk dolu bakışmalı, sevgi dolu sözcüklerle dolu dolu en çok da birbirlerine Serkan Bolat- Eda Yıldız demeleri... Takipteyiz komiserim...

Sevgiler...BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER