Sen Çal Kapımı: Fragmanlar aşkına

Sen Çal Kapımı: Fragmanlar aşkına
"Dün gece resmini öptüm de yattım" Şarkısı geliyor aklıma ^^
"Yandım yandım
Yandım yandım, ah ki ne yandım
Bana yeniden şarkılar söyleten kadın"*

Aaaaa pardon bu değildi. Bana yazılar yazdıran fragman olacaktı. Canımmmm #EdSer çiftiyle ilgili öyle tatlı çift fragman geldi ki kendimi klavye başında buldum. Geçtiğimiz haftayı kaoslar, geçişler, kalabalıklar, özürler, yanlış anlaşmalarla bitirince fragmanı dört gözle bekliyorduk. Kiiiiii dan dan dan diye 2 müthiş fragman düştü kucağımıza.
Hopppp önce varan 1 videosunu bırakayım şuraya.


Offf Eda'nın havluyla yanında olması. Çok yükseldim sana eyyy sahne

Şu Serkan'ın terlediği sahneye hangimiz düşmedik? Yaaa var mı düşmeyen söyleyin banaaaa.... (En sonunda şarkı sözü yazabilirim, hazır ol ey sevgili okuyucu) Yani o yaş hafif ateşlenme olabilir. Bununla ilgili detaylı teoriyi varan 2 peşine ekleyeceğim. Eda şekerim Selin'e gidip ne diye nişanlı değiliz dedin, orası azıcık kalbimi kırdı ammaaaa sen benim başımın tacı gözümün bebeği sen var yaaa sen. Heee yok yine kaçtı şarkı sözleri. Ayyy ben bi' ara 'EdSer sahnelerine hangi şarkı sözleri gider.' Yazısı mı yazsam???


Pah peh poh

Engin'den beklentim az fazlaca yalan yok. Çünkü kendi söküğünü dikemeyen terzi başkasına ödül aldıran kostüm diker. (Eeeee biliyoruz da konuşuyoruz.^^) Selin'in zamanlaması mühim. Heee bana kalırsa Eda konuşunca Ferit gelsin Selin'in kafası karışsın, Serkan Eda'ya açılmış olsun. Ohhhh biz düğün hazırlıklarına başlayalım. Ammaaaa yok arkadaş öyle kolay değil o işler. Malum Serkan Bolat o! Ağzından aşk, sevgi sözcüklerini duymak kırmızı kar yağmasını beklemekten daha güç.

Gelelim o güç dediğimiz durumu duyduğumuz varan 2 videosuna.


"Görev tamamlandı"
"Teşekkür ederim Serkan Bolat"
"İyi haftalar yaşattın bana"
"Mantığını bir kenara bırak"
"Bu akşam İtalya'ya gidiyormuş"
"Haberin yok muydu senin"
"Özel uçakla yollarım seni"
"Sana deli gibi aşık oldum" <3 <3 <3 

Bir sunumda, seminerde, derste ya da her önemli neredeyse alınan notlar gibi aklıma kazındı ikinci fragmandaki bu cümleler. Puzzle gibi iki fragmanın sahnelerini birbirine eklemeye çalıştım. Serkan aşkını söyleyecek mi? Derken "Özel uçakla yollarım seni" duydu bu kulaklar. Ahhh elimin tersine gelmesini istedim erkek tarafı olarak. Sonra nedenini bir söyledi ahhh içimin yağları eridi, yüzümde güller açtı, midemde kelebekler uçuştu. Kendime çikolatalı pasta arkadaşıma meyveli turta ısmarladım. ^^ Kutlamaları başlatıp #EdSer bayrakları astım her yere. Sonra haydaaaa toparladık mı etrafı, kendimizi. Dedik ya hayalse? Yaaaa üstte dedim ya detayları söylerim diye. Yaaa Serkan ateşlendiğinde gördüyse rüya! Yüzümdeki sevinci kapladı mı korku??? Dedik artık puzzle son parçası ellerinde, izleyince göreceğiz.


Bölüm sonrası biz (hadiiii inş cınım ya)

Hepimize şimdiden iyi seyirler. Böylesine hoş bölüm sonrası öylesine şahane hem de duble fragman verilince geldim ben de aşka. Yüzümüzü güldür eyyyy canımmm dizi. Ne de olsa sezona damgasını vurdular. Partnerlikle, ekip uyumuyla, attıkları neşeli hikayelerle, geri dönüş yapılan mesajlarla vb. Daim olsun yolları, yüksek reytingleri, sezonu tamamlamaları. 

Sevgiler.   

* Mazhar Alanson- Yandım şarkı sözüBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER