Ankara'da Newkidd ile K-Pop rüzgarı esecek!

Ankara'da Newkidd ile K-Pop rüzgarı esecek!
2016'da Ankara, 2017'de ise İstanbul'da gerçekleştirilen K-Pop World Festivali bu sene yeniden Ankara'da k-pop sevenlerle buluşacak.

21 Temmuz 2018, Cumartesi günü saat 12:00-18:30 arasında Ankara Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi'nde gerçeklecek olan festivalde dünyaca ünlü k-pop gruplarından Newkidd ile daha önce ön elemeyi geçmiş 22 takım/kişi de sahne alacak. Kazanan takım/kişi Kore'de gerçekleştirilecek olan K-Pop World Festival'e katılma şansı da kazanacak. Yarışma, Kore Cumhuriyeti Büyükelçisi Sayın Choi Hong Ghi, Kore Cumhuriyet Büyükelçiliği Müşteşar ve Kore Kültür Merkezi Müdürü Sayın Cho Dong Woo, Kore Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Başkonsolos Yardımcısı Sayın Byung Jun Moon, Kore Yonhap Haber Ajansı İstanbul Muhabiri Sayın Chae Rim Hah'ın da dahil olduğu yedi kişilik gruptan oluşacak.

Saat 12:00'de önetkinliklerle başlayacak olan etkinlik NewKidd'in fan toplantısı ve K-Pop World Festival'in kazananlarının kazanmasıyla son bulacak. Önetkinlikler de ise katılımcılar, geleneksel Kore kıyafeti Hanbok giyme, face painting, Kore yemeği gibi bir çok etkinliği deneyimleme gibi bir çok etkinlikle birlikte sürpriz hediyeler de kazanabilecekler. Programın sunucusu ise Park Jae Min olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER