Paramount doğruladı: İki Star Trek filmi geliyor

Paramount doğruladı: İki Star Trek filmi geliyor
Ünlü yönetmen Quentin Tarantino'nun bir Star Trek filmi çekmek istediği haberleri bir süredir dolaşıyordu, hatta Paramount ile Tarantino arasında bir anlaşma yapıldığı bile söyleniyordu. Ve sonunda stüdyodan bu haberleri doğrulayan bir açıklama geldi.

Paramount CEO'su Jim Gianopulos, Star Trek hayranlarının uzun süredir beklediği üzere haberi doğruladı, bu da yetmezmiş gibi yeni bir müjde verdi. Gianopulos'un yaptığı açıklamaya göre stüdyo iki Star Trek filmi için onay vermiş durumda! Yeni Star Trek filmine dair haberleri takip edenlerin de bildiği üzere Spock karakterini canlandıran Zachary Quinto, stüdyonun aynı ekiple en az bir film daha yapmak istediğini söylemişti, kafaları karıştıransa işte bu açıklama, zira Tarantino'nun filminde kadronun değişip değişmeyeceği henüz belli değil ve eğer değişecekse iki farklı Star Trek filmi mi izleyeceğiz? Ancak alınan duyumlar Tarantino'nun çekeceği filmde Patrick Stewart'ın eski günlerdeki gibi Picard rolünü üstleneceği yönünde...

Stüdyo bu konu hakkında henüz bir açıklama yapmazken Tarantino'nun oluşturucağı kadro da henüz kesinleşmiş görünmüyor, ancak ünlü yönetmenin klasik bir Star Trek bölümü çekmek istediği gerçeği biliniyor. İki film için henüz hiçbir vizyon tarihi verilmezken filmler arasında bir ilişki olup olmayacağını daoyuncu kadroları açıklandığında öğreneceğiz gibi duruyor. Bekleyip göreceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER