Alp Navruz: Kıtaları aşan sevgi

Alp Navruz: Kıtaları aşan sevgi
Görsel: Meryem Yayıkçı @MeryemYayikci
Geçtiğimiz hafta 19. Bölümü ile ekranlarımızda ağırladığımız Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin başarılı oyuncusu Alp Navruz, etkileyici performansı ile izleyiciyi ekranlara kitledi. ‘Sinan karakterine hayat veren sevgili Alp, oyunculuğu ile zirvedeydi. Fakat bu hafta farklı olan bir şey vardı; izleyiciler ilk kez diziyi Alp Navruz ile birlikte izlemenin heyecanını yaşadılar, ilk kez bu kadar yakın hissettiler. Dizi başladığı andan itibaren Twitter’da olduğunu hissettiren Sevgili Alp Navruz, sevenlerinden gelen mesajlara gerek sözlü, gerek görsel olarak cevap vermesi, tüm sevenlerini ekrana bağladı. 

Gecenin sonunda Alp Navruz oyunculuğu ile zirvedeydi. Lakin, Alp mi Sinan mı diye sorsanız, sevenleri için gecenin yıldızı Alp Navruz’du. Sosyal medyadaki varlığı, tüm sevenlerine kocaman bir ailenin bireyleri olduklarını hissettirdi. Sadece ‘Sinan’ karakteri olarak değil Alp Navruz olarak gönüllerde bir kez daha taht kurdu. Oyunculuk mesleğini icra ederken en büyük dezavantajlardan biri, sevenlerinizin sizi büründüğünüz karakter ile eş görmesi olur. Alp Navruz bu bağlamda zoru başardı ve sadece Alp olarak bütün doğallığı, samimiliği ile ilk günden beri hayatımızın bir parçası oldu. 

Bütün bunlara ek olarak, Alp Navruz, eğitimli ve donanımlı oyunculara ne kadar çok ihtiyacımız olduğunun canlı kanıtı. Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Mezunu olan Alp Navruz’un Edebiyat sevgisi, bu alandaki paylaşımları gençler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanıyor. Alp Navruz paylaşımları okunuyor ve araştırılıyor. 

Son olarak Alp Navruz severlerden, diğer adıyla ANFC ailesinden bahsetmek istiyorum. ANFC ailesi oldukça kalabalık bir topluluk. Çok sayıda eğitimci, hukukçu, kimyager, turizmci, iletişimciden oluşan bir aile. 

Alp Navruz sevgisinin bir araya getirdiği insanların, her birinin, bugün İstanbul’da, İzmir’de, Ankara’da, Hakkari’de, Samsun’da Mersin’de, Adana’da Balıkesir’de, Ş.Urfa’da, Kayseri’de Los Angeles’da, Chicago’da, Almanya’da, Hollanda’da, Kıbrıs’ta ve birçok Arap ülkesinde artık evleri var. 

Samimiyeti ile farklı milletlerden, farklı dil ve dinlerden insanların bir çatı altıda toplanmasına vesile olan Sevgili Alp Navruz’a teşekkür ederim. Yolu açık, şansı bol olsun ... 

YağmurBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER