Ateşböceği ve Barış Buka Bey...

Ateşböceği ve Barış Buka Bey...
Barış: İyi misin Aslı?
Aslı: Error
Havalar sıcak hem de çok sıcak. İş yerinde, evde, sokakta, plajda yanıyoruz. İşte tam bu sırada bir dizi hayatımıza giriyor ve bingo. Dizide de çiftler yanıyor, bizi de yakıyor. Nasıl güzel görsellik? Tüüü maşallah, nazar da değmez inşallah. Erkek partner serin sulardan çıkarken kadın partner aşk dolu gözlerle bakıyor ona. Eeeeee ne güzel söylemiş Sertap Erener: "Aşk bir sebepten, gel gir dünyama."


Üç numaralı Barış bakışı^^


Üç numaralı Aslı bakışı^^

Bana bu satırları yazdıran ise 5. bölüm ön izlemesi oldu. Öyle nasıl güzel bakıyorlar birbirlerine? İşinde gücünde olan kıza böyle serin havuzdan çıkmalar oluyor mu Barış Buka Bey?^^ Kızın eli ayağına dolandı, köpükler araç yerine kıyafetleri temizledi. Ani hareketler yapmayın ki kızımın genç yaşında kalpten gitmesin. Ekran başındakileri de düşünerek bölüm ön izlemesi verelim. ^^ Hemen perşembe akşamına geçiş yapmak isteyen çok bin kişi bulabilirim.

Nerede kalmıştık? Aşkın sebebi bir trafik kazası, onun da öncesi Hakan’ın saflığı. Aslında biraz da zengin insanlardan faydalanmaya çalışan avcılarının kurnazlığı. Olan masum, yakışıklı, iyi niyetli Barış Buka Bey’e oldu. Aşk  çemberinin etrafında dolanan Ateşböceği ve Barış zaman ilerledikçe bayağı bayağı iyi oluyorlar. Çember yuvarlaktır. Ne tarafa gidersen git, artık kaderin onunladır. Aslı’nın da “Aşk dön ölümden, geç tenimden gel gir dünyama.” diyeceğini düşünüyorum. Biraz nazlansa da.

Aslı’nın taksiciyken kendi işinin patronu olup bir anda şoför olarak işçi konumuna düşmesi Aslı için çok zor bir durum. Kendi küçük işinde evine bir lira götürmekle başkasının işinde çalışıp eve beş lira götürmek arasında dağlar kadar fark var. Aslı’nın bu duruma hemen ayak uydurması çok zor. Zaman zaman afallaması, son model araca alışabilmesi, girdiği ortamdaki plaza diline ayak uydurması basit gibi durup karmaşıklık yaratabilecek olay. Hepimizin her zaman her yerden ve herkesten öğreneceği çok şey vardır. Aslı Eğilmez’in durumu da bu.

Aşk vur yürekten,
Aşk yak gönülden.”


Fazla güzeller^^

İşte Barış Buka Bey, Aslı’nın üzerindeki ateş kırmızısı elbiseyi gördüğünde kalbiyle, bedeniyle Aslı’daydı. Aksine söyleyeni ıslak terlikle döverim. O gözlerdeki ateş yaktı, geçti. İşte onun devamında da ön izleme fragmanında elbisenin çok yakıştığını söyledi.^^ Aslı kız anneye kulak ver şekerim, bir bildiği var ki elbise giy, diyor.

Aşk geç tenimden,
Gel gir kanıma.”

Haydi bakalım yanlış anlaşılmalar, gerçekleri duyup duymadığı ile ilgili tahminler, doğru yolda gidenler, peşlerini bırakmayan kötülükler bir yana AsBar çiftinin damarlarında dolaşan aşkın büyüklüğünü merakla bekliyorum. Sertap Erener’in parçasını da hemen şuracığa bırakıyorum.

Sevgiler.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER