Harley Quinn ve The Joker'dan yeni haberler var!

Harley Quinn ve The Joker'dan yeni haberler var!
İyisiyle kötüsüyle 2016 yılının en çok konuşulan filmi olmayı başaran Suicide Squad’ın yoluna nasıl devam edeceği merakla beklenirken Warner Bros.’tan beklenen haberler geldi.

Senaryosunu The Legend of Tarzan filminin senaristi Adam Cozad’ın üstleneceği bir Suicide Squad filmi olduğu daha önceden duyurulmuştu. Ancak 2019 yılına yetiştirilmesi planlanan Suicide Squad 2’nin ne yönetmeni ne de oyuncu kadrosu belliydi (Son gelen haberler filmi Jaume Collet-Serra’nın en güçlü yönetmen adayı olduğu yönünde). İlk filmin ve yönetmeni olan David Ayer’in planları ise başka. Ayer, Gotham’ın üç kötü kadınının başrolde olduğu Gotham City Sirens filmi üzerine yoğunlaşmış durumda. Margot Robbie’yi yeniden Harley Quinn karakterinde göreceğimiz filmdeki diğer kötüler ise şimdilik kimin canlandıracağı belli olmayan Catwoman ve Poison Ivy.Warner’ın bir diğer projesi ise herkesin merakla beklediği Joker – Harley Quinn filmi. Zira hatırlanacağı üzere Suicide Squad filmi ikili arasındaki durumu anlamamız için yeterli olmamış, film de zaten daha fazlasının olacağının sinyallerini vermişti. Son gelen bilgilerse Margot Robbie ve Jared Leto’nun Harley Quinn vs The Joker adı altındaki bir projede (filmin isminin bu olup olmayacağı henüz belli değil) yeniden bir araya gelerek Joker ve Harley’nin ilişkisini derinden ele alarak beyazperdeye taşıyacağı yönünde.

DC cephesinden gelen diğer haberlerse Warner Bros’un  2020 yılı için biri sevgililer gününe diğeri ise yaz ortasına denk gelecek iki vizyon tarihi aldığı. 14 Şubat tarihinde vizyona girmesi beklenen proje yukarıda bahsetmiş olduğumuz Harley Quinn vs The Joker veya Gotham City Sirens, 5 Haziran’daki ise Wonder Woman 2 olabilir. Belirsizlikler sürse de biz takibe devam edip sizleri bilgilendireceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER