San Diego Comic Con 2017 - 1. günün ardından

San Diego Comic Con 2017 - 1. günün ardından
1970'den beri San Diego'da gerçekleştirilen ve diziler, filmler ile çizgi filmlere yönelik düzenlenen fuar resmen başladı. Birçok panelin düzenlendiği ve oyuncuların da katıldığı katıldığı fuar, bu sene 20-23 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Fuarın ilk gününü arkada bırakmamızla birlikte birçok haber gelmiş durumda.

* The Vampire Diaries'in uzantısı olarak yayın hayatına başlayan The Originals'ın beşinci sezon sonunda final yapacağı açıklandı. Dizi, sezon ortasında yayına girecek; Comic-Con paneli ise cumartesi günü kadrosundan pek çok ismin katılımıyla gerçekleşecek. Detayları haberimizde bulabirsiniz.

* Netflix, yeni dizisi Marvel's The Defenders için yeni bir teaser video yayınladı. Haberimizden izleyebileceğiniz videoda ana karakterlerin yanında Marvel filmlerinin daimi konuk oyuncusu Stan Lee ve The Punisher da bulunuyor.

Dört başrolü canlandıracak oyuncular bugünkü panel için San Diego'ya geldiler bile.

* Netflix, üçüncü sezonu 4 Ağustos'ta, dördüncüsü ise ekim ayı içinde başlayacak Voltron dizisinin üçüncü sezon tanıtımını yayınladı. Üçüncü sezon yedi bölümden oluşacak.


* Freeform kanalının hali hazırda ikinci sezon yayınına devam eden, üçüncü sezon onayı da bulunan dizisi Shadowhunters'tan Comic Con'a özel bir fragman da geldi. Fragmanda sezon sona ermeden önce bir kişinin hayatını kaybedeceği belirtiliyor.

19. bölüme özel olarak yayınlanan bu sahnede ise Modern Family ile tanınan, dizinin başrollerinden Dominic Sherwood'un kız arkadaşı Sarah Hyland konuk oyuncu olarak yer alıyor.


* Online yayın platformu Hulu, yıl bitmeden yayınlayacağı yedi dizisinin başlangıç tarihlerini duyurdu. Program 12 Eylül'de The Mindy Project ile başlıyor, 6 Aralık'ta Shut Eye ile bitiyor. Tarihlere bu haberimizden bakabilirsiniz.

ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER