San Diego Comic Con 2017 - 2. günün ardından

San Diego Comic Con 2017 - 2. günün ardından
San Diego'da devam eden Comic Con'un ikinci gününde yine düzenlenen birçok panelden pek çok haber geldi.

* AMC'nin hit zombi draması The Walking Dead'in paneline kadronun büyük çoğunluğu katıldı ve ilk olarak setteki kaza nedeniyle birkaç gün önce hayatını kaybeden dublör John Bernecker anıldı. Ardından da dizinin yeni sezon fragmanı yayınlandı.

The Walking Dead sekizinci sezonuyla 22 Ekim'de dönüyor. 23 Ekim'de ise FX Türkiye diziyi yayınlayacak. Pollyanna McIntosh (Jadis), Steven Ogg (Simon) ve Katelyn Nacon (Enid) gelecek sezonda kadrolu oyuncu olarak yer alacaklar. Dizinin uyarlandığı çizgi romanların yaratıcısı Robert Kirkman, henüz uzun zaman olsa da dizinin sonu hakkında bir fikri olduğunu belirtti.

Dizinin panelini dilerseniz buradan izleyebilirsiniz.


* The Walking Dead'in panelinden önce düzenlenen Fear the Walking Dead panelinde de 10 Eylül'de dönecek dizi için yeni bir fragman yayınlandı. Ayrıca iki dizinin çakışması fikrine açık olunduğu bir kez daha dile getirildi. Dizinin paneline buradan ulaşabilirsiniz.


* Ana karakter oyuncularıyla Comic Con'a katılan iZombie'de Blaine'in babasını oynayan Robert Knepper, dizinin ana kadro oyuncusu oldu ve gelecek sezonda daha fazla yer alacak.

iZombie sezon ortasında yayında olacak ve dördüncü sezonda tek bir kötü yerine insanlardan oluşan bir organizasyon merkezde olacak.

* Dün ismi, prömiyer tarihi, ilk teaser videosu ve ilk detayları açıklanan American Horror Story'den ikinci bir tanıtım geldi. Poster de cabası.


* Daha önce Katja Herbers'ın yeni sezon kadrosuna katıldığı açıklanna Westworld'e son olarak Neil Jackson ve Jonathan Tucker dahil oldu.

Yeni sezon hazırlıklarına başlanan dizide Jackson, çekici, eli kolu uzun ve kendisini alışılmadık bir durumun içinde bulan Nicholas karakterini canlandıracak. Tucker ise rütbeli bir asker olan Binbaşı Craddock'u oynayacak.

ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER