San Diego Comic Con 2017 - 3. günün ardından

San Diego Comic Con 2017 - 3. günün ardından
Devam eden San Diego Comic Con'un üçüncü gününde filmlerden ve dizilerden haberler gelmeye devam etti. DC Comics ve Marvel panellerinin de olduğu günde pek çok dizinin yeni sezon fragmanı da yayınlandı.

* Dün ikinci sezon onayı aldığı duyurulan Iron Fist'in patronu değişiyor. Eleştirmenlerin pek beğenmediği, izleyicilerden de karışık yorumlar alan ilk sezonun arkasında olan Scott Buck görevi Raven Metzner'e devretti. Metzner 'in kariyerinde Sleepy Hollow, Heroes Reborn ve Falling Skies gibi diziler bulunuyor. Buck ise ABC'nin yeni Marvel dizisi Inhumans ile ilgilenecek.

* 10 Ekim'de 22 bölümlük ikinci sezonuna başlayacak Riverdale'e çizgi roman karakterlerinden Toni Tapaz dahil olacak. Karakteri Vanessa Morgan canlandıracak. Serpents grubundan olan ve pembe saçlarıyla bilinen karakter aynı zamanda biseksüel. Karakterin Betty-Jughead ikilisi için sorun olabileceği belirtiliyor.

İkinci sezonda sadece Hiram Lodge değil, Veronica'nın eski sevgilisi Nick St. Clair de yer alacak. Diziden çekim hataları ve yeni sezon fragmanını içeren bir video da geldi. Fragman 2:50'den itibaren başlıyor.
* Hulu'nun 14 Kasım'da başlayacak yeni dizisi Future Man'den ilk tanıtım videosu geldi. Geceleri bilgisayar oyuncusu olan, gündüzleri de insanlığın yok olmasını engellemeye çalışan birisinin başından geçenleri anlatan dizinin kadrosunda Josh Hutcherson, Eliza Coupe, Derek Wilson, Ed Begley Jr. ve Glenne Headly gibi isimler bulunuyor.


* Beşinci sezonu final özelliğini taşıyacak olan The Originals'tan yeni bir video geldi. Videoda dizinin ve dördüncü sezonun hikayesi özetlenirken zaman atlaması sonrası ergen olarak izleyici karşısına çıkacak Hope karakteri de izleyici karşısına çıkıyor. Karakteri yeni sezonda Danielle Rose Russell canlandıracak.

Beşinci sezonun üçüncü bölümünü Joseph Morgan yönetecek ve Elijah ile alakalı bir bölüm olacak. Julie Plec, The Vampire Diaries karakterlerinin yeni sezonda görünmesi fikrine açık olduğunu belirtti. Yeni sezonun ilk bölümüne Caroline'ı canlandıran Candice King konuk olacak. (Kadro)


* 6 Ekim'de ekrana dönecek olan Once Upon a Time da yeni sezon fragmanı yayınlanan dizilerin arasına katıldı.

Yeni sezonda Gabrielle Anwar, Cinderalla'nın üvey annesini canlandıracak. Mekia Cox, Prenses ve Kurbağa hikayesinden Tiana'yı oynayacak. Rose Reynolds, Alice'in yeni versiyonunu canlandıracak. Adelaide Kane (Reign), Cinderalla'nın (Dania Ramirez) üvey kız kardeşi Drizella'yı oynayacak.

Rumple, Hook ve Queen zaman atlaması sonrası aynı şekilde izleyici karşısında olacak. Motosiklet kullanmaya başlayan yetişkin Henry (Andrew J. West) diğer hikaye kitaplarını ve karakterleri keşfetmek isteyecek ve Cinderalla'ya aşık olacak. Yardıma ihtiyacı olduğunda ise malum üçlüyü çağıracak. Yeni sezon bir eşcinsel hikaye de içerecek.


ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER