San Diego Comic Con 2017 - 4. günün ardından

San Diego Comic Con 2017 - 4. günün ardından
İkinci ve üçüncü günün ardından her zamanki gibi sakin bir kapanış yapan Comic Con'da 2017 panellerinin de sonuna gelmiş bulunuyoruz.

* Yeni başrolün Jodie Whittaker olduğu Doctor Who’nun Noel özel bölümünün fragmanı yayınlandı. Peter Capaldi, Steven Moffat, Pearl Mackie (Bill), Matt Lucas (Nardole) ve Michelle Gomez'in (Missy) yer aldığı panelde Bill'in de Noel özel bölümüyle ayrılacağı duyuruldu.

Ayrıca kadın ana karakterin düşünüldüğünün aksine fanlardan veto yemediği, bunun abartıldığı ve yüzde seksen destek oranına sahip oldukları da belirtildi.


* Supernatural panelinde Metallica şarkısı “Nothing Else Matters" eşliğinde 12. sezondan kolaj bir video yayınlandı. (Kadro) Açıklamalara göre:

Castiel geri dönecek. Anne tamamen ölmedi ve Lucifer ile kıyamet sonrası tarafta. Kardeşlerin Jack konusunda farklı yaklaşımları olacak. Ölü bazı karakteri görme şansımız da olabilir.

Planlanan uzantı dizi Wayward Sisters için 13. sezonda bir spin-off bölümü hazırlanacak. Kathryn Newton (Claire Novak), Katherine Ramdeen (Alex Jones) ve Briana Buckmaster (Şerif Donna Hanscum) dizinin kadrosunda yer alacaklar ve Kim Rhodes'a (Şerif Jody Mills) katılacaklar. Clark Backo ise Missouri Moseley'in psişik güçleri torunu Patience Turner'ı oynayacak.


* Dünkü yazıda Crystal Reed'in de kadroya katıldığı haberini verdiğimiz Gotham'ın Comic Con fragmanı yayınlandı.


* The CW'nun onlne yayın platformu CW Seed’in yayınlayacağı animasyon Freedom Fighters: The Ray’in ilk fragmanı Comic Con’da yayınlandı.


* TNT'nin 20 Ağustos'ta ekrana dönecek draması The Last Ship'in dördüncü sezon fragmanı da yayınlandı. Yeni sezonda Akdeniz'e yönelecek olan dizi, The Odyssey'i istediği şekilde kullanacak; virüsün tedavisini bulmak için pek çok yer gezilecek.

Yeni sezonun kötüsünü Jackson Rathbone (Twilight) canlandıracak.


* Kadrosuna son olarak Elizabeth Mitchell'ın katıldığı The Expanse'in panelinde de bir önceki sezonun kolaj videosu yayınlandı.


* Sonbaharda ekrana dönecek Netflix dizisi Dirk Gently’s Holistic Detective Agency'nin yeni sezonundan bir dakikalık yeni bir video da yayınlandı.


ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER