D23'te tanıtılan The Avengers: Infinity War filmine dair tüm detaylar

D23'te tanıtılan The Avengers: Infinity War filmine dair tüm detaylar
Disney’in önümüzdeki dönemde vizyona girecek filmlerini ve projelerini tanıttığı D23’te dün yer yerinden oynadı. Merakla beklenen The Avengers: Infinity War filminin fragmanının yanı sıra filmden paylaşılan detaylar da başta serinin takipçileri olmak üzere ilgili olsun ya da olmasın Marvel Evreni’ne bir ucundan dahil olmuş herkesi heyecanlandırdı.

Yeni Spider-Man Yeni Kostüm

Geçtiğimiz hafta vizyona giren ve gerek tarzıyla, gerek karakteriyle hemen herkesin sevgisini kazanmayı kısa sürede başaran, öyle ki başarısızlık abidesi Amazing Spider-Man serisini hafızalardan silen Spider-Man: Homecoming filmi sonrası Tom Holland’ın canlandırdığı Peter Parker karakterinin nasıl bir Yenilmez olacağını merak etmeye başlamıştık. Infinity War tanıtımından çıkan sonuç ise Iron-Man’in Spider-Man: Homecoming filminin sonlarında Parker’a gösterdiği milyon dolarlık zırhı/kostümü aksiyon içinde göreceğimiz bilgisi. Ayrıca Spider-Man filminde göremediğimiz örümcek hislerini etkisini Infinity War filmlerinde göreceğiz.Thanos’un Adamları: Black Order

Dünya’yı yok etmek için epik bir savaş vereceğini bildiğimiz Thanos süper-kahramanlardan kurulan Yenilmezler ekibine karşı elbette ki tek başına savaşmayacaktır. Josh Brolin’in hayat vereceği Thanos karakterine bu destansı savaşta yardım edecek olan karanlık dostları, Glaive, Proxima, Ebony Mav ve Black Dwarf’dan oluşan Cull Obsidian (Geceyarısı Katliamı) olacak. Normalde 5 Dreadlord’dan oluşan ve kendilerini Black Order adıyla anan ekipten Supergiant ise filmde yer almayacak.

Yenilmezler - Galaksinin Koruyucuları Buluşması

D23 katılımcılarının beğenisine sunulan The Avengers: Infinity War fragmanında merakla beklenen Yenilmezler – Galaksinin Koruyucuları buluşmasının perde arkası da aralanıyor. Kısa süre sonra internete düşecek olan fragmanı bekleyemeyenler için söyleyelim, Gardiyanların tanıştığı ilk isim Thor olacak. Uzaydaki bu tesadüfi karşılaşma sonrasında neler yaşandığını göstermese de fragman, eğlenceli ve ilginç bir karşılaşma olacağına hiç şüphe yok. Hatta küçük bir Thor – Galaksinin Koruyucuları çarpışması bile izleyebiliriz, kim bilir.

En Yenilmez: Hulk

İkinci filmde pek fazla göremediğimiz Yeşil Dev, Infinity War filmleriyle birlikte perdeye unutulamayacak bir dönüş yapıyor. Thor: Ragnarok filminde de izleyeceğimiz radyoaktif dostumuz bu ve sonraki Avengers filmlerinde hikayenin gidişatını belirleyen en önemli karakter olarak karşımıza çıkıyor. Yenilmez arasındaki en yenilmez karakter olan, Thor’un çekicini dahi yerinden oynatmaya yaklaşan Hulk’ın nasıl bir dönüş yapacağı merak konusu, zira son gelen haberler (Supergiant’ın da olmadığını düşünürsek) Hulk’ın karanlık tarafa geçiş yapabileceği. Bunu da bekleyip göreceğiz.Thanos ve Eldiveni

Josh Brolin’in canlandıracağı/seslendireceği Thanos karakterinin dünyaya ve evrene korku salacağı The Avengers: Infinity War filminin en merak edilen silahının görseli de D23’te yayınlandı: Thanos’un eldiveni. Bu eldivenin parçalarını bir araya getirmek için birkaç filmdir uğraşan Thanos’un elindeki bu silahla neler yapabileceğini bizler merakla beklerken, Thanos da bu güçlü silahı aktif hale getirmek için yerini Thor: Ragnarok filminde öğreneceğimiz altıncı ve taşın peşine düşecek.

Thor: Ragnarok filmi 3 Kasım 2017’de izleyiciyle buluşacak, 3 Mayıs 2018’de ise The Avengers: Infinity War filmi, merak ettiğimiz bütün bu soruların cevabını vermek üzere perdedeki yerini alacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER