Sevmeye doyamadıklarımızda bu hafta: Adem ile Sabriye

Sevmeye doyamadıklarımızda bu hafta: Adem ile Sabriye
Bunca yıldır Survivor izlerim, yine de yarışmacılarla ilgili hala yanılabildiğimi bu sezonda anladım. İlk birkaç hafta en büyük kavga potansiyeli gördüğüm yarışmacılardan biri olan Sabriye adeta bir sevgi yumağı, bir pamuk şeker çıktı, en sevdiğim yarışmacılar listesine tepelerden bir yerden girdi.  Duygusallık potansiyelinin düşük olduğunu sandığım Adem ise Sabriye’ye dünyanın en güzel dostluğunu yaptı, kol kanat germelerin en güzelini izletti hepimize. Hala da izletiyor. Finale kadar da izletsin.

Geçtiğimiz bölümlerin birinde bir takım yanlış anlamalar sebebiyle kapışan Adem ve Sabriye’nin barışma videosunun bir kısmını birlikte izleyelim isterim.Şu diyalogdaki naifliği ve samimiyeti görmek için çok akıllı olmaya gerek yok ama hayatta en az bir kere gerçek bir arkadaş edinmiş olmak şart. Özellikle Ünlüler Takımı’nın diğer çok iyi anlaşan ekibi olan İlhan-Sema-Serhat ve Furkan dörtlüsüne bakınca Adem ve Sabriye’nin birbirlerini sevmelerini ve korumalarını pamuklara sarıp saklayası geliyor insanın. Hele Adem’in Sabriye’den bahsederken söylediği ‘Atsan atılmaz, satsan satılmaz’ cümlesi var ki Adem’i kucaklayasım geldi bunu duyunca. Dostluk dediğin şey gurur dolu cümlelerle, ‘Sevdim mi tam severim sildim mi bir kalemde’ replikleriyle, ‘Bana yanlış yapanı kardeşim olsa tanımam’ iddialarıyla olmaz işte, böyle usulca olur, gerçekçilikle olur.   

İlhan-Sema-Serhat ve Furkan’dan oluşan ekibi izlerken yoruluyorum, hırsları onlarca kilometreden salonumun orta yerine düşmüş kadar rahatsız edici. Amerikan filmlerindeki gözlüklü şişman çocuklar gibi hissediyorum kendimi, sanki birazdan beni dövüp dolabıma kilitleyecekler, kendilerine benzemeyen, havalı çocuklara katılamayanlara o kadar tahammülleri yok. Adem’le Sabriye’nin baldan tatlı dostluğunda buldum huzuru, size de tavsiye ederim. İyi seyirler. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER