Kısmetse Olur: Bir nefes sıhhat

Kısmetse Olur: Bir nefes sıhhat
Kısmetse Olur’da geçtiğimiz hafta Ünal kalbinde çarpıntı teşhisi ile hastaneye kaldırıldı. Onur’la konuşurken ‘Kalbim ağrıyor’ demeye başladı ve bir anda rahatsızlandı. Herkesin ödü koptu haliyle, ambulansla acil servise götürdüler. Ciddi bir şeyi yokmuş çok şükür, tanıma yolunda olduğu ve olayı duyar duymaz hastaneye giden Gözde ile çıktılar oradan. Az önce muhtemelen onunla aralarında geçenlerden dolayı kalp krizi korkusuyla hastaneye kaldırılan çocuğun yanına Gözde'yi gönderdiler çünkü evet. 

Bundan birkaç gün sonra eleme gecesi Ünal yine rahatsızlandı. Bu sefer Gözde ile Ünal’ın yakın arkadaşı damat adayı Gökhan arasında yüksek sesli konuşmalar geçer ve herkes birbirini suçlarken Ünal titremeye başladı ve yine ambulansla hastaneye gitti, Gözde pişmanlık içinde ağladı.Programda hafta başında yaşanan bir başka gelişme ise bir süredir sağlık problemleri sebebiyle programa çıkamayan gelin adayı Aycan’ın programdan tamamen ayrılmasıydı. Seda Akgül haberi yarışmacılarla paylaşırken birkaç kere Aycan’ın doktor raporlarını yapıma ilettiğini ve daha sakin bir ortamda olmanın ona daha iyi geleceğini söyledi. Bunun üzerine Aycan’ın tanıma yolunda ve hatta bir ilişkide olduğu Onur isyan etti. Bugüne kadar Aycan’ın yanında olmak için her şeyi yaptığını söyleyen Onur, doktor raporu yüzünden programdan ayrılma konusunu herkesle birlikte öğrenince daha fazla dayanamadı ve Aycan’la ilişkilerinin bittiğini söyledi. O ara bir kalp çarpıntısı da Onur geçirecek diye korktum açıkçası zira gerçekten hiç iyi görünmüyordu. Bütün bunlar olurken Seda Hanım bir yandan da Aycan hayranlarının kanalı Aycan ve Onur arasına girmekle suçladığını ve katiyen böyle bir durum olmadığını açıklamaya çalışıyordu. Nereden baksan akıl tutulması.

Ahlak yapımıza aykırı olduğu sebebiyle evlilik programlarının kaldırılmasını düşünenlerden değilim, belli bir yaşın üzerinde insanların canları ne isterse izleyebileceğine ve televizyonun dünyadaki tüm kötülüklerden sorumlu tutulmasının aşırı dev bir çaresizlik olduğuna inanırım. Gel gör ki gencecik insanlar gözümüzün önünde sağlıklarını kaybetmeye başladıysa bunda hiç mi suçumuz yok? Buna değen ne var ki dünyada? Hem yarışmacılara hem izleyicilere sağlıklı günler dilerim. İyi seyirler.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER