Archer: Cinayetleri çözmek bizim işimiz!

Archer: Cinayetleri çözmek bizim işimiz!
Animasyon meraklılarına sevindirici bir haberimiz var. Yetişkinlere yönelik animasyon dizisi Archer, yedinci sezon bölümleriyle 21 Kasım'dan itibaren hafta içi her gün Dizimax Comedy HD ekranlarında olacak.

Bir casusluk dizisi olarak başlayan ancak her sezonda yapılan değişikliklerle birçok kez yön değiştirmiş olan Archer, yedinci sezona yine geniş kapsamlı bir revizyonla başlıyor. Dizinin bir önceki sezon finalinde, kahramanlarımız görevlerinde başarısız olmuş ve CIA'den kovulup kara listeye alınmışlardı. Yeni sezonda Los Angeles'a taşınan ve kendi özel dedektiflik bürolarını kurmaya karar veren kahramanlarımız, sezon boyunca yine muamma dolu bir vak'anın peşinde koşacaklar. Anlaşılan, Sterling Archer ve arkadaşlarını şaşırtıcı ve yeniliklerle dolu bir sezon bekliyor.


"Figgis Ajansı'nda sıradan bir gün"

Dizinin ilk sezonu, Sterling Archer'ın çalıştığı Uluslararası Gizli Haberalma Servisi'nin (ISIS) New York bürosunda geçiyordu. Archer, bir yandan hem annesi hem de patronu olan Malory'le diğer yandan da eski kız arkadaşı Ajan Lana Kane'le uğraşıyordu. Archer'a dizide Cyrill Figgis adında bir ISIS denetçisi eşlik etmekteydi. Farklı bir zaman-mekan ilişkisi ortaya koyan yapımda 60'lar,80'ler ve 90'lardan esintiler bulmak mümkün. Animasyona ve polisiye dizilere düşkünseniz, Archer tam da beklentilerinize cevap verecek türden bir yapım. 

Adam Reed tarafından yaratılan seride karakterlere H. Jon Benjamin, Judy Greer, Amber Nash, Chris Parnell, Aisha Tyler, Lucky Yates ve Jessica Walter sesleriyle hayat veriyor. İlk kez 2010 yılında ekrana gelen yapım, şimdiden 8'inci, 9'uncu ve 10'uncu sezon onaylarını da almayı başardı. Sekiz bölümden oluşan sekizinci sezon, Şubat 2017 itibariyle Amerika'da yayınlanmaya başlayacak.

Archer, yedinci sezonun ilk bölümüyle 21 Kasım günü saat: 00.00'da Dizimax Comedy HD ekranlarında olacak. Dizinin yeni sezon tanıtımını yazının devamında bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER