Mutlaka izlemeniz gereken Netflix Müzik Belgeselleri

Mutlaka izlemeniz gereken Netflix Müzik Belgeselleri
Hip-hop dünyasının efsanevi isimlerinden Grandmaster Flash, geçtiğimiz hafta sonu "Burn Battle Scholl" etkinliği için İstanbul’daydı. Netflix’in popüler hip-hop dizisi The Get Down'u seyretmediyseniz, kimden bahsettiğimizi bilmiyor olabilirsiniz. 

1970 yıllarda Bronx müzik sahnesinde hip-hop’ın gelişimi ve Grandmaster Flash’ın gençlik yıllarındaki kültürel koşulları yansıtan The Get Down, sizi hip-hop dünyasının köklerini keşfetmeye davet ediyor. Baz Luhrmann ve Stephen Adly Guirgis tarafından yaratılan ve Sony Pictures Television imzası taşıyan müzikal dramanın oyuncu kadrosunda Justice Smith, Shameik Moore, Jaden Smith, Herizen F. Guardiola, Skylan Brooks, Tremaine Brown Jr., Yahya Abdul-Mateen II ve Jimmy Smits gibi isimler yer alıyor.

Süresi 53 ile 93 dakika arasında değişen ve toplamda 6 bölümden oluşan ilk sezonu bitirdiğinizde, daha farklı müzik türlerine dair bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Netflix'te bu isteğinizi karşılayacak onlarca müzik belgeseli mevcut. Eğer nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, sizin için hazırladığımız listeye bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

İşte Netflix'te mutlaka izlemeniz gereken müzik belgeselleri...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER