Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü: Deli Divane

Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü: Deli Divane
Sadhana ve Ragini
Kanal 7 ekranlarındaki Hint dizileri furyasından haberi olmayan var mı? 

Gündüz kuşağında farklı bir şeyler bulmak isteyenler için çok ilginç ve eğlenceli bir seçenek Hint dizileri. Kendilerine has kıyafetleri, mimikleri ve olmazsa olmaz dansları ile ekranlarda olan bu yapımlardan bir tanesi de Deli Divane.  

Dizinin konusundan biraz bahsedecek olursak; 

Sadhana, ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile yaşamaya başlar ve bu süre boyunca Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapar. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlundaki gelişmeleri gördükçe Sadhana’ya olan güveni artar ve ondan oğlu ile evlenmesini ister. Vasundhara’yı kırmak istemeyen Sadhana, kararsızlıklarına rağmen teklifi kabul eder.

Evin diğer oğlu Ranvir’de üniversitesini bitirip Amerika’dan döner ve abisinin düğün hazırlıklarında gelinleri Sadhana’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır ve birbirlerinden etkilenirler. Henüz çok uzun zamandır tanışmıyor olsalar da aşık oldukları için evlenmek isterler ancak Vasundhara Ragini’yi ailesine layık görmez, onları ayırmaya çalışır.

Dizinin ilerleyen bölümlerinde, büyük gelişmeler izleyicileri bekliyor. 

Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar’ın yönettiği, başrollerini Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney ve Sonali Jaffar’ın paylaştığı 2007 yapımı Deli Divane (Sapna Babul Ka Bidaai) her gün 11.00’da tekrar, 16.00’da yeni bölümleri ile Kanal 7’de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER