Güneşin Kızları'nın Savaş'ı; Berk Atan

Güneşin Kızları'nın Savaş'ı; Berk Atan
Kanal D'nin yayınlandığı dönemde fenomen olan dizisi Güneşin Kızları'nda canlandırdığı Savaş karakteriyle beraber, genç kızların sevgilisi haline gelen bir isim Berk Atan. Futbolcu aileden geliyor, kendisi de bir dönem futbol oynamış yani tam anlamıyla sporla yaşayan bir adam.  Best Model of Turkey ile adını duyurmuş, 

Küçükken bir film izleyip bulduğu ilk fırsatta filmi canlandırmaya çalışırmış, mesela Matrix... Yani içinde hep oyunculuk olmuş. Kendini komik biri olarak tanımlıyor. Kim bilir onu bir gün komedide izleyebiliriz. Ama o, bir süre daha dram işleriyle devam etmek istiyor.

Ekrana çok yakışan bir yüzü var. Ve oynadığı işleri takip ettiğinizde, oyunculuğunu her geçen gün geliştirdiğini görebiliyorsunuz. Henüz oyunculuğun başında… Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde oyunculuk bölümünde okuyor. Michael Douglas'ı ve Tom Cruise'u çok seviyor. Yerli oyunculardan da Haluk Bilginer'e bayılıyor. 

26 Eylül 1991’de doğmuş. Sokakta, sokakla oynayan çocuklardan... İzmir'li olduğundan bahsetmiyorum bile, bunu ilk görüşte anlıyor insan. Her Şey Yolunda Merkez ile başlayan kariyeri Altındağlı dizisinden sonra Güneşin Kızları ile devam etti. Yeni sezon için henüz bir işle anılmadı adı. Hayranları dört gözle ekranlara döneceği zamanı bekliyor.

Hadi gelin hep birlikte Güneşin Kızları’ndaki Savaş Mertoğlu’nun en çok sevilen 5 sahnesine birlikte göz atalım.
Yazı devam ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER