5 yapım 5 karakter; Çağatay Ulusoy

5 yapım 5 karakter; Çağatay Ulusoy
Figüranlıktan başrollere uzanan yolculuğuna adım adım şahidiz Çağatay Ulusoy’un. Her ne kadar benim için hep Feriha’nın Emir’i olarak kalacak olsa da onu pek çok yapımda izledik. Her projesinde yeni bir karakterle çıktı karşımıza. Ben de doğum gününde, yer aldığı 5 farklı projeden 5 farklı Çağatay Ulusoy görelim istedim.

Projelere geçmeden önce onu kısaca tanıyalım.

23 Eylül 1990’da İstanbul doğumlu. 2010 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında birinci oldu. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri bölümünde eğitim görürken Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri almış. Vahide Perçin ve Altan Gördüm’ün sanat okulu Akademi 35 Buçuk’taki eğitiminin ilk meyvesi Adını Feriha Koydum dizisindeki başrolü Emir’dir. Birçok ödülü olan Ulusoy’un sinema filmi, diziler ve reklam filmlerindeki oyunculuğunun yanı sıra sesi de güzel . MedCezir’de Yaman ve Mira düetlerini kim unutabilir? Ya da Mutlu Sonsuz’u?

Hadi gelin şimdi hep birlikte Çağatay Ulusoy’un bize büyük bir keyifle izlettiği beş farklı yapımdaki 5 farklı karaktere göz atalım ^^


Yazı devam ediyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER