Kısmetse bu sezon neler olacak?

Kısmetse bu sezon neler olacak?
Kanal D'nin reality programı Kısmetse Olur ikinci sezonuyla aramızda. Yeni sezonda neler oluyo rderseniz, geçtiğimiz sezonun erkek adaylarından Adnan ve Semih’in de olduğu yeni kadroda yine adamlık teması ön planda. ‘Erkek dediğinin bir ağırlığı olur, höt deyince dünya durur’ görüşündeki hanım kızlarımız adamlık konusunda erkek adayların titreyip kendine gelmelerine izin vermeyecek gibi duruyor.


Aşırı sıkılanlarda bu hafta

Yeni sezona başlamadan önce birinci sezonun evlenen çifti Nur ve Batuhan’dan bahsetmek isterim. Nur Erkoç’u Cimilli ailesine gelin verdiğimiz ve Seda Akgül tarafından yılın düğünü olduğu sıklıkla vurgulanan düğün aşırı sıkıcı olmasıyla derin bir hayal kırıklığı yarattı maalesef. En azından tüm eski yarışmacıların getirilebilmiş olmasını ve kıyılarda köşelerde gerçek bir düğün kadar dedikodu çevrilmesini isterdim. İki üç tane unutulup gitmiş eski yarışmacı vardı halbuki topu topu. Koskoca bir Kısmetse Olur’dan, Burçak’la yetinmemelerini beklerdim açıkçası.

Alişan ve Soner Sarıkabayı da düğünü renklendirmekten çok uzaktı, Alişan’ın kendi evliliği ile ilgili şakaları beni eğlendirmeyeli çok uzun zaman oldu. Esasında sezonu birincilikle bitiren ama evlenmek istemedikleri için haklarını NurBat’a devreden Cansel ve Eser gecenin en  renklileriydi. CanEs’i sosyal medyadan takip ediyorsanız göreceksiniz ki evlenmemekle dünyanın en güzel kararını vermişler, Koh Samui senin, Amerika benim geziyorlar ve çok eğleniyorlar. Nur ve Batuhan’a düğünlerinin aksine çok renkli ve güzel bir evlilik ve ömür boyu mutluluklar dilerim elbette.


Yeni bir Melis mi doğuyor?

Gelelim yeni sezona. Adayları yavaş yavaş tanımaya başlıyoruz ama genel olarak bu tip yarışmaların ikinci sezonlarının en kötü yanı zaten mevzuya aşinalığımızdan dolayı beklentilerimizin çok yükselmiş olmasıdır.  Kısmetse Olur’da da bu böyle. Romantik yemek görüyoruz ama bizi kesmiyor, yemeklerin basıldığı tabak çanakların devrildiği günleri bekliyoruz. Adayları izliyoruz ama ‘Geç bunları, dışarıdan kim gelecek onu söyle bana’ diyoruz. Geçen seneden tanıdığımız Adnan ve Semih haricinde en dikkatimi çeken isim şimdilik Didem oldu.

İlk günden Adnan’dan hoşlandığını itiraf etmesi ve Semih’le kavgaya karışmasıyla beraber nerelerden yürümesine çalışmış gibi geldi, takdir ederim böyle hareketleri. Asabi tavırları ile de Melis’i hatırlatan Didem, ilerleyen günlerde elbette çok yumuşak kalpli ve herkesi kendi gibi bildiği için hayatta hep darbe yemiş, bu yüzden de gittikçe sertleşmiş bir insan olduğunu anlatacak bizlere. Şimdiden herkese iyi seyirler, güzel bir sezon dilerim.

 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER