Television Critics Association 2016 - 14. gün özeti

Television Critics Association 2016 - 14. gün özeti
Television Critics Association ya da Türkçe ismiyle Televizyon Eleştirmenleri Derneği salı günü de son hız devam etti. 14. günde eleştirmenlerin karşısına çıkan FX kanalı oldu. FX'in CEO'su John Landgraf ilgi uyandıran açıklamalarda bulundu. Gelin hep birlikte bakalım...

People v. O.J. Simpson devam edebilir mi?

American Crime Story ekibi yeni sezonu konuşmak üzere TCA'daydı. Burada Katrina kasırgasını konu edecek sezona dair yeni bir bilgi paylaşılmadı. Yeni sezonda kimlerin yer alacağı bile gizli tutuluyor. Ancak People v. O.J. Simpson yeniden gündeme geldi. Ekip bu hikayenin son bulduğunu, yeni bölümlerin gelmeyeceğini dile getirdi.

American Horror Story: 6. sezon kafa karıştırıyor

FX'in en sevilen işlerinden biri olan American Horror Story altıncı sezonuyla devam edecek. Bir antoloji dizisi olan AHS'nin yeni sezondaki teması hala açıklanmadı. John Landgraf yayınlanan tüm tanıtımların izleyicilerin kafasını karıştırmaya yönelik olduğunu açıkladı.

Sarah Paulson, AHS ile yola devam ediyor

American Horror Story'nin altıncı sezon oyuncu kadrosuna dair bilgiler bile teker teker ortaya çıkıyor. Sonunda Sarah Paulson'un altıncı sezonda da yer alacağı kesinleşti.

The Strain, 4. sezonda bitecek mi?

FX'in sevilen dizisi The Strain üçüncü sezonla geri dönecek. Dördüncü sezon çalışmaları da başladı. Hikaye beşinci sezona uzayacak mı, dördüncü sezonda bitecek mi henüz belli değil. Carlton Cuse her şeyin mümkün olduğunu düşünüyor


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER