Television Critics Association 2016 - 13. gün özeti

Television Critics Association 2016 - 13. gün özeti
Television Critics Association yaz basın turu 13. günüyle devam ediyor. Televizyon Eleştirmenleri Derneği pazartesi günü Fox kanalının paneline sahne oldu. Fox'un açıklamalarını sizler için derledik.

Lethal Weapon dizisi filmi unutturacak

Fox önümüzdeki yayın döneminde Lethal Weapon'ın dizi versiyonunu izleyicilerle buluşturacak. Dizinin baş yazarı olan Matt Miller proje hakkında iddialı konuştu. Yeni versiyonun bizlere Mel Gibson ve Danny Glover'u unutturacağını söyledi.

Son of Zorn erken ekrana gelecek

Animasyon dizi olarak ekrana gelecek olan Son of Zorn asıl yayından önce bir ön gösterimle karşımıza çıkacak. Fox diziyi sezonun önemli spor etkinliklerinden birinin ardından yayınlayacak. Böylece proje olabildiğince çok izleyiciye erişebilecek. Bu tarih 11 Eylül olarak açıklandı.

Pitch'te kadın beyzbolcu

Fox'un ilgi çeken yeni yapımlarından biri de Pitch. Bu dizi beyzbol sporu etrafında şekillenecek. Yapımda ana kadın kahramanımız takıma atıcı olarak dahil olacak. Burada hatırlatmakta yarar var, bahsettiğimiz kadınlardan oluşan bir beyzbol takımı değil. Erkeklerin çoğunlukta olduğu, iki cinsiyetten insanların bir araya mücadele verdiği bir takım. Pitch'in yapımcıları böyle bir şeyin yakın zamanda gerçekleşebileceğine inanıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER