Television Critics Association 2016 - 11. gün özeti

Television Critics Association 2016 - 11. gün özeti
Television Critics Association, 2016 senesi etkinliklerine son hız devam ediyor. İsmi Türkçe'ye Televizyon Eleştirmenleri Derneği şeklinde çevirilebilecek olan etkinlikler senede iki kez düzenleniyor. Şu sıralarda da yaz basın turu yaşanıyor. Kanallar burada planlarını, başarılarını ve araştırmalarını açıklıyor. Gelin bakalım 11. günde neler oldu?

ABC'den müjdeli haberler!

Amerika'da ulusal yayın yapan ABC kanalı Match Game, $100,000 Pyramid, Celebrity Family Feud ve To Tell the Truth gibi programlara yeni sezon onayı verdiğini duyurdu.

Kiefer Sutherland: Televizyonun bir sorumluluğu var

Uzun yıllar 24 dizisinde rol alan Kiefer Sutherland bu sezonda ABC'nin yeni dizisi Designated Survivor'da karşımıza çıkacak. Sevilen oyuncu projenin Television Critics Association panelinde ilgi çeken açıklamalarda bulundu. Televizyonun insanlara karşı bir sorumluluğu olduğunu, dünyada olup bitenle yüzleşmeleri gerektiğini dile getirdi.

Star Wars dizisi gelebilir mi?

ABC kanalının başkanı olan Channing Dungey izleyicilere Star Wars konusunda ümit verdi. Star Wars dünyasıyla bağlantılı bir dizi geliştirme konusunda görüşmeler yaptıklarını açıkladı. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER