Television Critics Association 2016 - 10. gün özeti

Television Critics Association 2016 - 10. gün özeti
Her sene yaz ve kış olmak üzere iki defa gerçekleştirilen Television Critics Association'ın 2016 etkinlikleri bir süre önce başladı. Television Critics Association Türkçe'ye Televizyon Eleştirmenleri Derneği ismiyle çevirilebilir. Amerika'da yayın yapan kanallar burada televizyon eleştirmenlerinin karşısına çıkıyor. Yeni sezona dair planlarını, kanallarına dair gelişmeleri, iyi ya da kötü haberlerini duyuyorlar. Bakalım 10. gün'de neler olmuş?

Suits, 7. sezonla devam ediyor

USA Network son zamanların dikkat çeken kanallarından biri olmayı başardı. Mr. Robot ile adını iyice duyuran kanal en uzun soluklu dizisi olan Suits'in yedinci sezonla devam edeceğini açıkladı. Bu konudaki detayları Suits haberimizde bulabilirsiniz.

Hairspray Live'ın oyuncu kadrosu şekilleniyor

NBC kanalında ekrana gelmesi beklenen Hairspray Live projesinde iki yeni ismin daha yer alacağı belli oldu. Bu isimler Rosie O’Donnell ve Sean Hayes olarak açıklandı. Onlara Jennifer Hudson, Harvey Fierstein, Kristin Chenoweth, Ariana Grande, Martin Short gibi ünlüler eşlik edecek.

Blindspot bomba gibi dönüyor

Geçtimiz yayın döneminde başlayan Blindspot en fazla ilgi çeken yeni dizilerden biri olmuştu. Yüksek reytingleriyle umut vaad eden dizi ikinci sezonuyla merak uyandırıyor. Blindspot'un yaratıcısı Martin Gero enteresan açıklamalarda bulundu. Yeni bölümlerin ilk sezondan çok daha önemli olacağını dile getirdi. Ayrıca Archie Panjabi, Luke Mitchell ve Michelle Hurd gibi isimler de hikayeye dahil olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER